obiective

Mircea Rednic vrea să ducă Iașiul în Europa! "Am devenit campioni la matematică"
Fotbal intern • 1 mai, 14:03

22:39 Dennis Man și Valentin Mihăilă, puși la zid de italieni după Reggina – Parma 2-1: „Nervos și egoist, deci e inutil!” / „Doar șutează, asta e tot!” 22:24 Seară neagră pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK a luat două goluri în 9 minute şi a pierdut derby-ul cu Olympiakos. Alex Mitriţă a jucat doar 19 minute 21:45 LIVE SCORELIVE BLOG | Ziua derby-urilor în Europa! Mbappe, Neymar și Messi, titulari în Marseille – PSG 0-0! Inter – Juventus 1-0 se joacă acum. Manchester United – Liverpool 0-5. Barcelona – Real Madrid 1-2. Meciurile zilei sunt AICI 21:45 Manchester United – Liverpool 0-5 | Ole Gunnar Solskjaer, „băgat în depresie” de umilința fără precedent de pe Old Trafford: „Cea mai neagră zi!” Ce spune despre viitorul său 21:40 Manchester United – Liverpool 0-5. Căpitanul diavolilor rupe tăcerea după eșecul dureros. ”Vreau să le cer scuze fanilor. Fiecare trebuie să se uite în oglindă” 21:30 VIDEOBarcelona – Real Madrid 1-2. Momente incredibile după meci. Fanii au lovit cu pumnii în mașina lui Ronald Koeman 21:30 Unde ar putea pleca Mirel Rădoi! Destinaţie surpriză pentru selecţionerul României: „Banii sunt magnetici, are carte de vizită” 21:18 Manchester United – Liverpool 0-5 | Moment incredibil în Anglia! Fanii „diavolilor roșii” nu au mai suportat umilința și au plecat de pe Old Trafford la pauză 21:02 Barcelona – Real Madrid 1-2 | Carlo Ancelotti a dat lovitura pe Camp Nou! Record doborât după 56 de ani: „Am arătat că suntem puternici” 20:35 Barcelona – Real 1-2 | Ronald Koeman, dărâmat după bătaia încasată în El Clasico: „Trebuia să profităm de oportunităţile avute”. Ce jucători a remarcat