venlo

Uluitor! Ajax, scor ireal în campionat. La pauză conducea cu 4-0, dar ce a urmat este halucinant
Fotbal extern • 24 octombrie, 16:22

14:25 Adio Giulești! Rapid nu va juca pe noua „bijuterie” în 2021. „Nu cred că sunt șanse” 14:12 Un altfel de Euro 2020 | Minunea de la Berna 14:09 EXCLUSIV AS.ro LIVEGică Popescu, căpitan la Barcelona! Povestea numirii ”Baciului” ca lider al catalanilor: ”De azi el este căpitanul!” Guardiola și Bakero au rămas cu gura căscată 14:03 Joan Laporta, cadoul ideal pentru aniversarea lui Lionel Messi! Starul argentinian, așteptat să semneze azi prelungirea cu Barcelona 13:19 Franţa – Portugalia 2-2 | Karim Benzema a oprit timpul! Moment SF la Euro 2020. Cum a marcat două goluri în minutul 46:44 12:57 Ali Daei, prima reacție după ce Cristiano Ronaldo i-a egalat recordul istoric. Starul portughez, de neoprit la Euro 2020 12:29 Robert Lewandowski, demoralizat după eliminarea Poloniei de la Euro 2020: „Golurile mele au fost în zadar!” 12:00 VIDEOScandal uriaș în meciul Braziliei de la Copa America! Roberto Firmino a marcat după ce mingea s-a lovit de arbitru 11:42 EXCLUSIV AS.ro LIVE„Nu așa, mă! Sunteți boschetari?” Adrian Pitu, povești de senzație cu Ilie Dumitrescu: „Bea cu paharul, mă, nu cu sticla!” 10:51 Simona Halep, interviu total pentru englezi, înainte de Wimbledon. Cum a bătut-o pe Serena şi detalii despre operaţia care i-a schimbat viaţa