Instagram Anamaria Prodan
Vedeta a dezvăluit că în certificatul de naştere apare ca Anamaria Ionela Tănase, după numele tatălui său. În prezent, numele din buletin al agentului de jucător este Anamaria Ionela Reghecampf.
Anamaria Prodan a dezvăluit cel mai bine păzit secret al său
„Nu m-a chemat niciodată Prodan. Mi s-a zis așa pentru că mama era Prodan. Eu sunt Anamaria Ionela Tănase de la naștere! După primul soț, am schimbat actele și am fost Dumitrescu, iar acum sunt Anamaria Ionela Reghecampf. Prodan n-am fost niciodată“, a spus Anamaria Prodan în urmă cu câteva luni.
Anamaria Prodan, dezvăluiri fără precedent! Ce putea să facă pentru o sumă infimă
Anamaria Prodan a vorbit despre perioada în care a început să facă primii bani. Anamaria Prodan a început să facă avere în America şi recunoaşte că nu de fiecare dată i-a ieşit.
Anamaria Prodan a dezvăluit că prima afacere profitabilă a făcut-o la 23 de ani.
„Eu am avut marele noroc să pot pleca din România pe timpul lui Ceauşescu. Eram şi la 17-18 ani. Când a venit Revoluţia, eu deja plecam dinainte. Tot business-ul, începuturile mele au fost în America. Acolo am învăţat business, dar singură, eu am început singură. Am zis că nu lucrez pentru nimeni.
- Anamaria Prodan a dezvăluit cel mai bine păzit secret
- Care este numele din buletin
- Play-off-urile din NHL şi NBA sunt exclusiv în AntenaPLAY
- Campionatul Mondial de hochei e live în AntenaPLAY (15-31 mai)
- Cadoul de 160.000 de euro pe care şi l-a făcut Sorana Cîrstea după despărţirea de Ion Ţiriac Jr
- Gigi Becali, război total cu Ilie Bolojan! Ce i-a putut spune preşedintelui Nicuşor Dan: “Trimite-l pe Pahonţu”
- (P) Ce ascund fluctuațiile înaintea meciurilor mari și cum influențează cotele la pariuri fotbal
- “O tortură” Cunoscutul milionar a dat faliment, apoi şi-a părăsit soţia după ce a găsit mesaje “explicite” în telefonul ei!
- (P) Cum te pregătești pentru pariurile pe Campionatul Mondial de fotbal




























