Foto

Anamaria Prodan, mesaj furios pentru presupusa amantă pentru care Reghe divorţează

Publicat: 23 iunie 2021, 9:06

Comentarii
Anamaria Prodan, mesaj furios pentru presupusa amantă pentru care Reghe divorţează

Anamaria Prodan

Anamaria Prodan susţine că nu are de gând să divorţeze de Laurenţiu Reghecampf, deşi chiar soţul ei a confirmat ruptura. Ulterior, ei au revenit la sentimente mai bune.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan, mesaj furios pentru presupusa amantă a lui Reghe

Celebrul impresar susţine că Reghe nu are nicio relaţie în afara căsniciei, dar a transmis şi un avertisment pentru soţul ei.

“Eu, Anamaria Prodan, nu divorțez. Nu știu despre vreo amantă, dar dacă există, o voi găsi, fie la București, fie la Deva, fie în Dubai. Dacă există această amantă, repet, dar nu știu să existe, dar dacă există, o voi găsi”, a declarat aceasta pentru spynews.ro.

Reacţia Anamariei Prodan vine la o zi după cele mai dure declaraţii oferite în scandalul de divorţ.

„Luați mâinile de pe Reghecampf și familia mea! Este stop-joc! De familia mea, de astăzi, de fapt de săptămâna trecută, de când a început această nesimțire, nu se mai atinge nimeni. Am spus tot ce am avut de spus. Dacă nu se termină, atunci o să acționez în judecată. Dacă am tăcut foarte muți ani în țara asta, în care soțul meu a fost și este numărul 1, și e poate emblema antrenoratului românesc, am ajuns de fiecare dată să înghit și să tac doar pentru că suntem români și cârcotași”, a spus Anamaria Prodan pentru Digisport.

Reclamă
Reclamă

Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf, scandal încheiat cu apeluri la serviciul de urgenţă

Săptămânile trecute, Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf ar fi fost implicaţi şi într-un scandal încheiat cu apeluri la serviciul de urgenţă.

Amândoi ar fi sunat, pe rând, la 112, scrie cancan.ro. Primul care a apelat serviciul de urgenţă ar fi fost Laurenţiu Reghecampf. Acesta anunţat că soţia sa este extrem de agitată şi că vrea să plece cu maşină. Ea ar fi ameninţat că vrea să-şi facă rău.

Anamaria Prodan a sunat şi ea la 112 la scurt timp. Ar fi cerut ajutor, pentru că este sechestrată în vila din Snagov.

Reclamă

Un echipa de Poliţie şi o ambulanţă au sosit la faţa locului. Sursa citată menţionează că Anamaria Prodan era agitată şi incoerentă. Într-un final, niciuna dintre părţi nu a depus plângere. Episodul ar fi pornit de la o criză de gelozie a Anamariei Prodan.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce pronostic dai pentru meciul dintre Slovacia şi România?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
10:57

Proprietarul lui Carolina Hurricanes a cumpărat echipa Portland Trail Blazzers din NBA pentru 4,25 miliarde de dolari

10:51

“Nu ne jucăm”. Neluţu Varga, anunţ de ultim moment despre licenţa pentru Europa de la CFR Cluj

10:24

Un singur jucător lăsat în afara lotului pentru meciul cu Slovacia. Decizia luată de staff-ul României

10:04

Un nou scandal înainte de Bosnia – Italia! Squadra Azzurra, acuzată de spionaj

10:02

“Mentalitate de echipă mică”. Zeljko Kopic, obiectiv clar la Dinamo, după cinci înfrângeri la rând

9:27

Cursă contra cronometru la CFR Cluj! Suma uriaşă pe care trebuie să o plătească Neluţu Varga în 48 de ore

1 Doi jucători nu mai intră în planurile lui Gică Hagi la naţionala României. Gigi Becali ştie cine sunt 2 Putin, anunț în ziua cea mare: „Rusia este pregătită” 3 A refuzat FRF! Fostul antrenor de la FCSB i-a spus “NU” lui Burleanu: “Mie mi s-a propus” 4 Nebunie în Italia. 30.000 de fani au umplut Piazza dei Signori după promovarea din liga a treia 5 Bogdan Vătăjelu a revenit în România după doi ani și a semnat 6 “Schimb yala de la uşă”. Mircea Lucescu, dialog incredibil cu soţia Neli, pe patul de spital: “FRF l-a disperat”
Citește și