Foto

Anamaria Prodan putea afla mult mai repede de amanta lui Laurenţiu Reghecampf. „Aveam parolele la comun. Nu i-am controlat telefoanele!”. Atac de o duritate ieşită din comun

Antena Sport Publicat: 23 noiembrie 2021, 10:55 / Actualizat: 23 noiembrie 2021, 12:36

Comentarii
Anamaria Prodan putea afla mult mai repede de amanta lui Laurenţiu Reghecampf. „Aveam parolele la comun. Nu i-am controlat telefoanele!”. Atac de o duritate ieşită din comun

Colaj Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Încă de la începutul anului au fost zvonuri că despărţirea dintre ei este iminentă. Anamaria Prodan a negat cu vehemenţă, de fiecare dată, că ar fi vorba de aşa ceva. Mai mult decât atât, şi-a dus soţul la biserică pentru reînnoirea jurămintelor. În cele din urmă, Reghe a declarat public că a cerut divorţul.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan nu şi-a dorit să-l verifice pe Laurenţiu Reghecampf: „Nu aveam gelozii!”

Antrenorul Universităţii Craiova este pregătit să se căsătorească imediat cu femeia care este cunoscută şi sub numele de Corina Bilcon. Anamaria Prodan a dezvăluit de ce nu a descoperit mai rapid faptul că soţul ei ar avea o relaţie extraconjugală.

Noi am fost o echipă de temut. Așa am văzut eu drumul nostru de când ne-am regăsit. Eu veneam dintr-o căsnicie din care ieșisem de doi ani.

Nu a știut nimeni. Eu nu mi-am verificat soțul! Nu i-am umblat în telefon, deși aveam parolele la comun. Nu aveam gelozii. Eram mândră că lumea îmi admira soțul. Nu-mi pare rău că nu i-am controlat telefoanele„, a declarat Anamaria Prodan pentru o emisiune TV, citată de wowbiz.ro.

Impresarul a răbufnit şi l-a criticat dur pe Laurenţiu Reghecampf. Atacul a fost de o duritate ieşită din comun.

Reclamă
Reclamă

Ceea ce se întâmplă acum cu Laurențiu este jenant. Nu poți să te prezinți în fața României cu o viața destrăbălată. Tu trebuia să fii un model pentru copiii tăi. Lipsește o piesă din acest puzzle ca să pot înțelege ce s-a întâmplat. Lumea îmi spune că de fapt eu eram cea vânată, el era veriga slabă. Și s-a găsit!„, a mai spus agentul de jucători.

Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf s-au căsătorit în urmă cu 13 ani. Cei doi au împreună un copil, pe Bebeto. Vedeta mai are două fete din prima căsătorie, în timp ce Reghe îl are pe Luca Reghecampf din căsnicia cu Mariana Pfeiffer.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

E Denis Drăguş soluţia perfectă pentru atacul FCSB?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:26

Nicolae Dică, reacţie fără precedent după CFR Cluj – Tromso 0-5: „Nu-mi place când văd asta”

23:16

Ştefan Baiaram e convins după KuPS – Universitatea Craiova 1-1! Mesaj pentru fani: „Cu siguranţă ne vom califica”

22:57

Acţionarul român de la Tromso nu s-a ferit după umilinţa suferită de CFR Cluj: „Asta e o greşeală”

22:44

„E istorie”. Antonio Folha, OUT de la CFR Cluj după dezastrul cu Tromso. Varga a numit posibilii înlocuitori

22:15

Alin Fică, dărâmat după CFR Cluj – Tromso 0-5: „Suntem la pământ cu fotbalul în România”

22:12

„Proști sunt dacă ne-or mai trimite în Europa”. Basarab Panduru a „explodat” după umilinţele din Europa

1 Adi Chică-Roşă s-a transferat în Liga 1. Cu ce echipă a bătut palma 2 Rodri a ales între Barcelona şi Real Madrid. Anunţul momentului în Spania 3 Gigi Becali, detalii despre transferul lui Denis Drăguş la FCSB: 5.000.000 de euro! 4 Promisiunea lui Dan Petrescu. Unde antrenează după ce a fost ofertat de FCSB: „Mi-a promis” 5 Panică totală la Madrid! Ce a făcut Vinicius, imediat după ultima rundă de negocieri 6 Trabzon îi face toate poftele lui Salah: vor să-l aducă pe colegul său preferat de la Liverpool
Citește și