Foto

“Băi, gata! Trebuie să pun stop!” Andreea Tonciu ţine cură de slăbire și a făcut dezvăluiri din intimitatea familiei. Ce face în fiecare seară

Publicat: 13 mai 2021, 14:53 / Actualizat: 26 ianuarie 2023, 22:39

Comentarii
“Băi, gata! Trebuie să pun stop!” Andreea Tonciu ţine cură de slăbire și a făcut dezvăluiri din intimitatea familiei. Ce face în fiecare seară

Andreea Tonciu a luat o decizie radicală / Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Andreea Tonciu a anunţat că ţine cură de slăbire pentru a arăta impecabil atunci când pleacă în vacanţă.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Andrea Tonciu, una dintre cele mai mediatizate vedete, a făcut dezvăluiri de senzaţie din viaţa sa personală. Fosta iubită a lui Nicolae Mitea a dat detalii, fără ezitare, din casă.

Andrea Tonciu, care este căsătorită cu Daniel Niculescu, a vorbit despre felul său de a fi în viaţa privată. Acesta a spus că a început să ţină cură de slăbire.

Eu sunt o persoană care mănânc foarte mult și sunt foarte pofticioasă și trebuie să gust din fiecare. Da, acum sunt la cură de slăbire, pentru că, pe data de 28 iunie voi pleca în vacanță și normal că, eu, fiind femeie, văd că nu-mi place cum arăt și am zis ”Băi, gata! Trebuie să pun stop mâncării, să nu mai gătesc”. De 12 zile, dacă vii la mine acasă, este frigiderul gol, nu a mai gătit absolut nimic. Dani (n.r. soțul Andreei) mănâncă în oraș. Chiar dacă găteam, mânca doar în ziua în care găteam și a doua zi gata. El mănâncă zilnic în oraș”, a declarat Andreea Tonciu la Xtra Night Show.

Andrea Tonciu ţine cură de slăbire! Ce a spus despre alimentaţia fetei sale

Cât despre cum reușește să aibă grijă de alimentația fiicei sale, Andreea Tonciu a mărturisit că atunci când cea mică se întoarce de la grădiniță, îi comandă repede ceva de mâncare, iar dacă nu, o duce la bunici unde sigur se va bucura de fel și fel de preparate.

Reclamă
Reclamă

”Fata este la grădiniță și nu mai are rost să gătesc. Dacă îi este foame seara, îi comand repede ceva sau mă duc la mama și mănâncă la ea și am terminat. Ce mai bani cheltuiți pe atâtea?! Cumpăram când mă duceam atâtea… Îmi place când miroase a mâncare în casă, dar cheltuiam foarte mulți bani pe mâncare, pentru că sunt o fire foarte pofticioasă, chiar dacă nu-mi trebuia, voiam să în frigider orice.”, a mai spus bruneta, conform Antenastars.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine va marca mai multe goluri în Norvegia - Franţa, Erling Haaland sau Kylian Mbappe?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
19:48

David Popovici luptă pentru medalii la proba de 50 m liber de la Roma. Finala e AZI la 21:03

19:28

Quaresma a râs de Henry şi Ibrahimovic, după ce Cristiano Ronaldo a făcut spectacol la Cupa Mondială: “Manechine!”

19:25

Gabriela Ruse, capăt de drum la WTA Bad Homburg! Românca, eliminată în semifinale. Ce sumă a primit

19:00

VIDEOKimi Antonelli a câştigat al doilea antrenament al MP al Austriei! Piloţii McLaren l-au urmat pe italian

18:56

Manchester City face cel mai scump transfer din istoria clubului! Contract pe cinci ani

18:28

Răsturnare de situaţie! Cine îl cumpără pe starul de la Mondial al lui Real Madrid, dorit şi de Chivu la Inter!

1 Cum arată în timp real 16-imile Campionatului Mondial 2026? S-au stabilit patru meciuri 2 VideoDramatism incredibil în SUA – Turcia! Faza care a decis totul, în minutul 90+8 3 Au 3 puncte, dar nu mai speră la 16-imile Campionatului Mondial: “Vom pleca acasă! Băieţii sunt distruşi” 4 VideoGreşeală uriaşă de arbitraj în Ecuador – Germania. Gol marcat după ce Pavlovic i-a dat un picior în faţă unui adversar 5 „Blat la Mondial”. Meciul care a ridicat suspiciuni uriașe: „Au semnat Pactul și sunt fericite” 6 Jucătorii care sunt aproape de transferul la Rapid: “Discuţii avansate!”
Citește și