AS.ro
Anamaria Prodan nu s-a ferit să apară alături de un alt bărbat celebru din România. Este vorba de unul dintre apropiaţii familiei. Celebrul impresar a surprins săptămâna trecută, când a postat pe contul ei de Instagram o poză în care apare alături de designerul Cătălin Botezatu.
Anamaria Prodan, imagini spectaculoase cu Cătălin Botezatu
https://www.instagram.com/p/CUXepM6sesj/
Cei doi s-au întâlnit şi la Gala Excelenţei, acolo unde Anamaria a primit premiul pentru “Cea mai puternică personalitate feminină a României“. Alături de ea a fost şi Cătălin Botezatu, cu care a făcut mai multe poze de senzaţie. S-au îmbrăţişat, spre deliciul celor prezenţi
De altfel, creatorul de modă a şi reacţionat la imaginile făcute publice de Anamaria Prodan. A comentat cu emoticoane în care apăreau “inimi” şi “pupici”.

“Încă un premiu adăugat! Bebeto mi-a zis: ‘Mama, dar de ce mai vrei, că ai multe!’ Şi am zis că este binevenit fiecare premiu, e încununarea muncii mele“, a reacţionat Anamaria în timpul Galei de la Snagov.
Anamaria Prodan a vorbit şi despre divorţul de Laurenţiu Reghecampf
„Nu e niciun divorţ” a spus Anamaria, care şi-a etalat tatuajul cu poza de familie în care apare şi Reghecampf. Agentul de jucători a răbufnit în momentul în care a fost întrebată cum reuşeşte să facă faţă distanţei dintre ea şi soţul ei.
„(Reporter: Cum e pentru tine la Bucureşti şi în Dubai, cât timp Reghe e la Craiova) Noi întotdeauna am fost aşa, noi trebuie să ne împărţim, pentru că avem patru copii. Sinceră să fiu, cred că ne-am plictisit să dăm întotdeauna socoteală. Fiecare în ţara asta îşi permite să vorbească orice„, a precizat Anamaria Prodan.
Celebrul impresar a ieşit la atac şi a anunţat că ultimele zvonuri au avut repercusiuni asupra copiilor ei. În momentul în care a vorbit, în faţa jurnaliştilor, Anamaria l-a avut alături pe fiul cel mic, Bebeto.
„Nu m-a afectat! Nu mă afectează nimic. Ştii cum e? Câinii latră, ursul trece! Dar e vorba despre copiii mei, care nu merită. Şi atunci te gândeşti de ce toată lumea îşi ia copiii din România, cine îşi permite, şi pleacă în străinătate cu tot cu familia. Uite de asta!„, a transmis Anamaria Prodan.
Laurenţiu Reghecampf este cel care a făcut anunţul că va divorţa, în acest an, la scurt timp după ce şi-a reînnoit jurămintele la biserică. A evitat să ofere mai multe detalii.
- anamaria prodan
- Cătălin Botezatu
- divorţ anamaria prodan
- divorţ laurenţiu reghecampf
- laurentiu reghecampf
- Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf, în scandal de divorţ
- Impresarul a primit un premiu special la Gala Excelenţei
- Olanda - Suedia e sâmbătă, de la ora 20:00, pe Antena 1 și AntenaPLAY
- Germania - Coasta de Fildeș e sâmbătă, de la ora 23:00, pe Antena 1 și AntenaPLAY
- (P) Sponsorizarea sportivă și legătura cu industria de casino
- Ultraşii lui Dinamo continuă protestul şi în noul sezon. Mesaj categoric pentru Andrei Nicolescu
- Imaginea zilei în Bucureşti! Milionarul celebru căruia maşina de 700.000 de euro i-a fost ridicată cu platforma
- Ivana Knoll i-a vrăjit din nou pe fanii de la Campionatul Mondial. Apariţie incendiară la Anglia – Croaţia
- Cum l-a numit Mihaela Rădulescu pe Felix Baumgartner, după scandalul cu familia regretatului ei iubit




























