Închide meniul
Foto

Cât a putut să cheltuie, într-o singură zi, la plajă celebrul Pescobar: “Îmi cer eu scuze de la nota asta mare, atât s-a putut”

Publicat: 22 iulie 2024, 17:18

Comentarii
Cât a putut să cheltuie, într-o singură zi, la plajă celebrul Pescobar: “Îmi cer eu scuze de la nota asta mare, atât s-a putut”

Pescobar / Instagram

Cunoscutul proprietar de restaurante a făcut o nouă “aroganţă”. Iată cât a putut să cheltuie, într-o singură zi, la plajă celebrul Pescobar.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

65.000 de euro a scos din conturi, într-o singură zi, Pescobar, pentru distracţia de la plajă.

Cât a putut să cheltuie, într-o singură zi, la plajă celebrul Pescobar: “Îmi cer eu scuze de la nota asta mare, atât s-a putut”

Îmi cer eu scuze de la nota asta mare, dar pentru voi fac toate astea! În viaţa mea n-am plătit cât trebuie să plătesc acum. 65.000 de euro! Aia e, atât s-a putut”, a transmis Pescobar pe Tik-Tok.

Pescobar le-a promis celor care au luat 10 la BAC anul acesta că îi va recompensa, simbolic, cu câte 100 de euro. El s-a ţinut de cuvânt, dar a mărturisit că a fost foarte greu să ia legătura cu toţi absolvenţii de liceu care au luat 10 la BAC în sesiunea de vară.

Facem așa: cine ia 10 la Bac are 100 de euro de la mine. Toți care iau 10 din toată țara, nu mă interesează câți sunt. Nu contează numărul lor. Haide, cu învățătură că asta e cheia succesului… una din ele. Cartea e sfântă. Spor la învățat, copii!”, anunţa Pescobar.

Reclamă
Reclamă

Imagini fabuloase cu apartamentul de 1.8 milioane de euro al lui Pescobar

Au apărut imagini fabuloase cu apartamentul de 1.8 milioane de euro al lui Pescobar (Paul Nicolau). Cunoscutul milionar trăieşte în lux şi opulenţă şi le-a arătat fanilor ce imobil şi-a cumpărat de la cel care primeşte trei pensii de la statul român.

Pescobar a făcut o investiţie spectaculoasă şi a cumpărat „cel mai scump apartament” de la prietenul lui Dumitru Dragomir. Acesta are 1.500 de metri pătraţi şi dispune de condiţii de cinci stele.

Apartamentul cupărat de Pescobar de la fostul preşedinte al Ligii Profesioniste de Fotbal are sală de cinema, piscină pe terasă, dar şi sală de fitness. Pe unul dintre pereţi este un tablou uriaş cu actorii din serialul „Peaky Blinders”.

Reclamă

Mi-am cumpărat un apartament, de acolo de la colțul blocului până la colțul blocului, penthouse, și are cea mai mare piscină de pe un bloc din România. Chiar mă gândesc că poate o să fac un concurs, cu un studio apartament, să-l iau să-l dau cu am făcut acum că ăia 10.000 de euro.(…)

Ce să vezi, e de acolo și până acolo (n.r.- suprafața apartamentului).(…) A costat 1,8 milioane, mai bag 1 milion. Aici o să fie un cinema, care pleacă în trepte, un amfiteatru, aici barul care servește doar pentru cinema.

Aici va fi sala de sport, dar practic ea vine mișto cu recepție, adică de acolo îți iei un baton, o chestie. Aici e bucătăria, aici va fi o cameră de vinuri. Aici va fi o scară, o scară circulară care duce sus și e piscina. Aici e zona mai personală, vor fi dormitoarele. Are 720 de metri și sus la fel”, a spus Paul Nicolau, într-un videoclip postat pe TikTok, potrivit prosport.ro.

Dumitru Dragomir, fostul şef al LPF, dezvăluia că Pescobar are restaurantele în locaţiile sale. Pescobar îi plăteşte chirie lui Dragomir pentru închirierea spaţiilor.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Se va califica FCSB în play-off sezonul acesta?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:09 19 ian.
VIDEONu a rezistat! Selecţionerul Marocului l-a certat pe Diaz după ce şi-a bătut joc de penalty-ul din prelungiri!
0:01 19 ian.
LIVE VIDEOVitoria Guimaraes – FC Porto 0-1. Liderul din Portugalia marchează din penalty
23:59
AC Milan s-a apropiat de Interul lui Cristi Chivu. Victorie adusă de Fullkrug, care tocmai a fost jefuit!
23:53
VIDEOSenegal – Maroc 1-0. “Leii din Teranga” se impun la Rabat după o finală interzisă cardiacilor
23:39
Zeljko Kopic nu are dubii, după Dinamo – U Cluj 1-0: „E la cel mai bun sezon din carieră”
23:34
VIDEOUluitor! Brahim Diaz şi-a bătut joc de penalty-ul cu care Maroc putea câştiga Cupa Africii! Cum a ales să şuteze
1 Suma uriaşă câştigată de Gabriela Ruse după victoria senzaţională de la Australian Open 2026 2 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. Pep Guardiola își cedează un jucător în La Liga 3 Dinamo forţează un transfer de senzaţie. Anunţul lui Andrei Nicolescu: “Suntem pe o traiectorie bună” 4 Gabriela Ruse, victorie mare la Australian Open! Primul succes românesc la AO 2026 5 “Ia-ți banii, prostule”. Gigi Becali, reacţie furibundă despre transferul lui Olimpiu Moruţan. Replică pentru Giovanni Becali 6 Prima ofertă primită de Xabi Alonso, după ce a fost dat afară de Real Madrid. La ce echipă este dorit
Citește și