Foto

Cât de frumoasă este iubita lui Gabi Balint. Luciana întoarce toate privirile

Valentin Pîrcălabu Publicat: 18 octombrie 2023, 14:40

Comentarii
Cât de frumoasă este iubita lui Gabi Balint. Luciana întoarce toate privirile

Instagram Gabi Balint

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Cât de frumoasă este iubita lui Gabi Balint. Fostul mare internaţional român trăieşte o frumoasă poveste de dragoste cu Luciana Pop, o tânără superbă din Bistriţa.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gabi Balint şi-a găsit liniştea pe plan personal, alături de Luciana. Cei doi au o relaţie de ani de zile. Spre deosebire de Gabi Balint, Luciana Pop este o prezenţă discretă. (VEZI IMAGINI DE SENZAŢIE CU IUBITA LUI GABI BALINT)

Cât de frumoasă este iubita lui Gabi Balint

Luciana este director la o bancă din Bistriţa, acolo unde şi locuieşte. Actuala iubită a lui Gabi Balint se înţelege de minune şi cu Denisa, fiica cea mare a fostului internaţional român. (VEZI IMAGINI INCENDIARE ÎN GALERIA FOTO ŞI CU FIICA LUI GABI BALINT)

Tânăra, care are 24 de ani, a absolvit facultatea în Spania la Institutul European de Design. În vârstă de 60 de ani, Gabi Balint are două fiice. Pe Denisa şi pe Roa Lorelai Andreea, în vârstă de 12 ani.

Gabi Balint, dezvăluiri la AS.ro LIVE

Gabi Balint a dezvăluit la AS.ro LIVE cum a ajuns să bată penalty în finala Cupei Campionilor Europeni, câștigată de Steaua, la penalty-uri, în fața Barcelonei, scor 2-0.

Reclamă
Reclamă

Marius Lăcătuș a fost cel care l-a convins pe Balint să bată penalty. Ambii erau extrem de tineri, ”Fiara” avea 22 de ani, în timp ce Balint avea 23 de ani.

”Aveam 23 de ani eu, 22 de ani el. Tot ce am scris eu, așa s-a întâmplat. Eu am bătut penalty pentru că m-a pus el. A zis el: hai. Am zis, eu mai mare ca el, ziceam să nu fiu eu mai așa, am zis: da, mă, bat, dar dacă nu mă întreabă nimeni. După, el a zis: nea Imi, hai că dăm noi”, a dezvăluit Balint la AS.ro LIVE.

Balint a dezvăluit că el și colegii săi au petrecut cu vin, după finala Cupei Campionilor Europeni câștigată de Steaua în 86, în fața celor de la Barcelona.

Reclamă

”Nu am știut să ne bucurăm atunci. Noi am realizat atunci când am venit în țară, când am văzut puhoiul de lume la aeroport. Ne-am distrat puțin la hotel, acolo. Ne-au făcut spaniolii un tort, am avut niște vin de-al nostru. Nimeni nu ne știa pe acolo. Am ieșit puțin cu Belo la cumpărături”, a mai spus Balint.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va străluci în ultimele meciuri din faza grupelor de la Campionatul Mondial?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
21:21

Florin Tănase semnează! Anunţul de ultimă oră făcut de Gigi Becali

20:50

David Popovici, medalie de AUR la Roma, în proba de 100 de metri liber! Record al competiţiei pentru “Fenomen”

20:38

VideoJurnal Antena Sport | Mesaj din suflet

20:35

VideoJurnal Antena Sport | Mondialii fac cinste

20:32

Dinamo, eşec în al doilea amical al verii cu locul 12 din Polonia! Epassy, greşeală uriaşă

20:32

VideoJurnal Antena Sport | Minunea de la Houston

1 Cum arată în timp real 16-imile Campionatului Mondial 2026! S-au stabilit nouă meciuri. 28 de echipe calificate 2 VideoDramatism incredibil în SUA – Turcia! Faza care a decis totul, în minutul 90+8 3 Surpriză pentru Mihai Stoica şi Gigi Becali. Jucătorul a ajuns în cantonament! 4 Revoltă uriaşă în Franţa, după victoria la scor cu Norvegia. Ce i-a deranjat pe francezi: “Dezgustător” 5 „Blat la Mondial”. Meciul care a ridicat suspiciuni uriașe: „Au semnat Pactul și sunt fericite” 6 EXCLUSIVDinamo, transferuri pe modelul U Cluj? Fotbalistul aflat pe lista “câinilor”
Citește și