Cât primeşte o prostituată româncă de la statul german, după ce a fost trimisă în şomaj

Antena Sport Publicat: 18 mai 2020, 8:22

Comentarii

Antonia a fost trimisă în şomaj la mijlocul lunii martie, după ce bordelurile din Germania s-au închis pe fondul crizei provocate de coronavirs. În acest context, românca a cerut ajutor din partea statului german. Astfel, aceasta va primi pentru următoarele 3 luni suma de 4.500 de euro, ceea ce înseamnă o medie de 1.500 de euro pe lună. 

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Potrivit patroanei bordelului ce a fost închis din cauza Covid-19, românca avea un venit de 3.000 de euro pe lună. Antonia îşi ajuta şi familia din România lunar, cu suma de 1.000 de euro. 

Femeia a lucrat 5 ani ca bucătăreasă înainte să se mute în Germania şi să se angajeze la bordel.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine ar trebui să fie titular în poarta României la barajul cu Turcia?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
22:39

Marius Șumudică e categoric: “N-avem nicio șansă cu Turcia!”

22:11

Mirel Rădoi crede că Mircea Lucescu ştie cum să bată Turcia: “Sunt sigur”

21:55

FRF pregătește o primă fabuloasă pentru calificarea la Cupa Mondială. Suma pe care o pot primi “tricolorii”

21:30

Mihai Stoica îşi pune speranţele cu Turcia în “tricolorul” despre care spunea că “face figuraţie”

21:02

VideoÎn drumul spre Mondial, jucătorii lui Mircea Lucescu au pus în bagaje și obiectele norocoase

20:47

VideoJurnal Antena Sport| Barajul e lucrare grea

1 Mircea Lucescu l-a scos din lot înainte de Turcia – România. Ce explicaţii i-a dat: “O decizie comună” 2 “Cedez clubul!” O echipă de tradiţie din Liga 1 caută patron: se vinde “gratis” 3 Transferul cerut de Gigi Becali care l-a făcut pe Mihai Stoica să ameninţe cu demisia la FCSB: “Râde lumea de noi” 4 Dinamo, anunţ decisiv despre transferul lui Vladislav Blănuță 5 Decizia de ultim moment luată de Mircea Lucescu, după ce Ionuț Radu a aterizat în România 6 Mihai Rotaru îşi face o nouă echipă la Craiova. A început selecţia
Citește și