Foto

Ce avere are de fapt Anamaria Prodan, înainte de divorţul de Laurenţiu Reghecampf. Datoriile uriaşe ale celor doi

Antena Sport Publicat: 30 august 2021, 11:00

Comentarii
Ce avere are de fapt Anamaria Prodan, înainte de divorţul de Laurenţiu Reghecampf. Datoriile uriaşe ale celor doi

Anamaria Prodan, în scandal de divorţ cu Laurenţiu ReghecampfHepta

“Eu fac parte din ăia din Forbes care nu își doresc să apară. Eu am bani, am avere. Îți dai seama că știu câți bani am, că îi socotesc. Dacă acum aș renunța la meseria mea, aș trăi pentru încă 20 de vieți. Suntem acolo, undeva între 50 și 100 de milioane (de Euro n.r)”, citată de wowbiz.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Laurenţiu Reghecampf a stabilit detaliile divorțului de Anamaria Prodan

Laurenţiu Reghecampf vrea cu orice preţ să se despartă de Anamaria Prodan şi s-a gândit deja la toate detaliile. Astfel, Reghe e hotărât să le ofere fetelor, Sarah şi Rebecca, o sumă uriaşă de bani.

Reghecampf vrea să le pună în conturi câte un milion de euro celor două fete pe care Prodan le are din prima ei căsnicie, Sarah şi Rebecca. Pe de altă parte, el ar urma să aibă grijă de Luca, copilul pe care îl are cu fosta soţie, Mariana, şi de Laurenţiu Reghecampf jr, cel pe care îl are cu Anamaria Prodan.

Datoriile uriaşe pe care le au de fapt Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf

Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf, cuplul aflat în mijlocul unui scandal uriaş, au şi datorii, chiar dacă agentul se laudă în fiecare zi cu opulenţa în care trăieşte.

”Reghe Building SRL” este firma cu probleme deţinută de Reghecampf, Prodan şi una din fiicele acesteia, susţine wowbiz.ro. Până în urmă cu câţiva ani, firma avea obiectiv principal „construcţiile”. Ulterior, domeniul principal a devenit „alte activităţi sportive”.

Reclamă
Reclamă

În ultimul bilanţ publicat pe site-ul Ministerului Finanţelor, firma menţionată mai sus avea, la finalul lui 2020, datorii de peste 2.3 milioane de lei, susţine sursa citată. Firma a avut o cifră de afaceri de 600.000 de lei, dar a încheiat anul fiscal cu pierdere de 67.000 de lei.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

S-au stabilit semifinalistele din Champions League. Care va fi finala?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:22

EXCLUSIVVictor Piţurcă crede că Ianis va avea viaţă grea cu Gică Hagi selecţioner: “Vai de capul meu”

23:09

VIDEOValentin Mihăilă, pasă de geniu în Fenerbahce – Rizespor 2-2. Echipa românului a egalat în minutul 90+8

23:00

LIVE TEXTInter – Cagliari 2-0. Thuram și Barella înscriu imediat după pauză

23:00

Iuliu Mureşan, declaraţie incredibilă înainte de meciul direct cu U Cluj: “Îi văd campioni”

22:56

Reacția lui Pancu atunci când a fost întrebat de plecarea la Rapid

22:55

VIDEOMachida – Al-Ittihad 1-0. Surpriză uriașă în Liga Campionilor Asiei

1 Nici nu a venit bine că riscă să plece. Ce se întâmplă cu Puşcaş? Andrei Nicolescu: “Va trebui să luăm o decizie” 2 Surpriză de proporţii pregătită de Florentino Perez! Antrenorul care a câştigat trofee cu Lionel Messi, dorit de Real Madrid 3 Adevărul despre demiterea lui Cristiano Bergodi. Dezvăluirea lui Cristi Săpunaru: “Să iasă și să spună” 4 Se pregăteşte o nouă forţă pentru Liga 1! “Nu pot accepta asta!” 5 Nicăieri ca la ei: jumătate de campionat se bate la titlu! Favorita și echipa care a investit 23 de milioane €, la retrogradare 6 Verdictul specialistului după cea mai controversată fază din meciul “nebun” Bayern Munchen – Real Madrid 4-3!
Citește și