Închide meniul
Foto

”Cineva a dus-o la el!” Dezvăluiri incredibile despre Corina Caciuc, amanta lui Laurențiu Reghecampf: ”Niciodată mai mult de o noapte!” Ce i-a făcut presupusul amant: ”Nu știam că e iubita lui!”

Antena Sport Publicat: 5 decembrie 2021, 13:19

Comentarii
”Cineva a dus-o la el!” Dezvăluiri incredibile despre Corina Caciuc, amanta lui Laurențiu Reghecampf: ”Niciodată mai mult de o noapte!” Ce i-a făcut presupusul amant: ”Nu știam că e iubita lui!”

Colaj Instagram

Kamara și Corina Caciuc s-ar fi cunoscut la un concert susținut de artist. Anamaria Prodan a oferit detalii exacte cu privire la relația dintre amanta soțului său și Kamara.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Dezvăluiri incredibile despre Corina Caciuc, amanta lui Laurențiu Reghecampf

„Nu a avut nicio relație. În 3 zile cât a fost la un turneu, în Călimănești cineva a adus-o pe fată la Kamara, să o cunoască”, a spus Anamaria Prodan la realitateasportivă.net.

Soția lui Laurențiu Reghecampf a fost completată de Kamara.

„Niciodată mai mult de o noapte! Niciodată nu a intrat în casa mea”, a spus artistul pentru sursa mai sus citată.

Kamara a vorbit și despre filmulețul în care o pune pe Corina Caciuc să promite că va merge la școală, renunță la fumat și alcool și se face fată cuminte. Acesta susține că, în urmă cu un an, i-a trimis filmulețul Corinei Caciuc, fără să știe că aceasta era amanta lui Laurențiu Reghecampf.

Reclamă
Reclamă

„Chiar mi-am adus aminte. Acum un an când am vorbit chiar i-am trimis filmulețul și pozele neștiind că este amanta lui Reghe”, a mai spus Kamara.

„Fuma şi bea enorm, nu se trata de boli şi nu mergea la şcoală!” Dezvăluiri scandaloase despre Corina Caciuc

Kamara, cel care a avut o scurtă aventură cu Corina Caciuc, actuala amantă a lui Laurenţiu Reghecampf, a făcut dezvăluiri uluitoare. Artistul spune că amanta lui Reghecampf a avut o viaţă dezordonată.

De mic eu mi-am crescut frații pentru că tatăl nostru a murit când eu aveam șapte ani. Am trei surori și un frate. Mă durea cumva sufletul să văd o tânără care își irosea viața, care nu mergea la școală, care fuma enorm, care nu se trata de diferite boli, care nu avea legătură cu părinții ei, care bea enorm, considerând că o astfel de viață se irosește aiurea și tinerețea nu e veșnică și cea mai mare rușine pentru o femeie este să fie tratată așa de bărbați. Chiar lecția aceea de viață a fost ca ea să conștientizeze că se va face de cel mai mare râs dacă nu se oprește și dacă nu o ia pe calea cea bună și normală pentru un om„, a spus Kamara la realitateasportivă.net.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuși Daniel Pancu să o califice pe CFR Cluj în play-off?
Loading ... Loading ...
Citește și:
18:54
Ruben Amorim i-a dat replica lui Cristiano Ronaldo, după atacul starului lusitan: „Am făcut multe greșeli”
18:27
Basel – FCSB LIVE TEXT (19:45). Campioana caută a doua victorie în grupa de Europa League. Echipele de start
18:19
Cristiano Ronaldo, noi “săgeţi” către Lionel Messi: “Dacă Portugalia câştigă Cupa Mondială, va şoca lumea”
18:08
Revenire de senzație sau greșeală? Ce echipă l-a contactat pe Erik ten Hag, după despărțirea de Leverkusen
17:58
A câștigat și s-a calificat în semifinalele Turneului Campioanelor! Meciul a durat 65 de minute
17:53
PAOK – Young Boys LIVE SCORE (22:00). Programul românilor în Europa League şi Conference League
1 Ion Ţiriac l-a angajat pe managerul care a făcut o tranzacţie de 2 miliarde de euro pentru România 2 Anunţul făcut de UEFA la miezul nopţii după golul de 4-3 anulat lui Brugge cu Barcelona, în prelungiri 3 UEFA a explicat de ce Istvan Kovacs nu a acordat penalty la faza controversată din Liverpool – Real Madrid 1-0! 4 “Ce ţi-a spus Istvan Kovacs?” Ce a răspuns Xabi Alonso la conferinţa de presă, după Liverpool – Real Madrid 1-0 5 Răspunsul venit de la UEFA după ce FCSB a cerut moment de reculegere la meciul cu Basel în memoria lui Ienei 6 Ce notă a primit Istvan Kovacs din partea englezilor, după ce a anulat un penalty pentru Liverpool
Citește și