Închide meniul
Foto

Cristi Borcea are 9 copii, dar nu se oprește aici! Valentina Pelinel a făcut anunțul

Publicat: 21 aprilie 2022, 8:52

Comentarii
Cristi Borcea are 9 copii, dar nu se oprește aici! Valentina Pelinel a făcut anunțul

Instagram

Cristi Borcea mai vrea copii! Este vestea cea mare oferită chiar de soția fostului acționar al lui Dinamo, Valentina Pelinel. Borcea are deja nouă copii, trei dintre ei cu Valentina.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

”Lui Cristi îi plac copiii, și-ar mai dori, nu-i nici o problemă, dar, sincer, suntem bine pentru că nouă copii necesită multă atenție, e multă responsanbilitate. Mai avem timp de noi, mai avem! Ne facem!

Cristi Borcea are nouă copii și nu se oprește aici

Sincer, mi-am dorit să am copii de la un punct în viața mea, dar când ești foarte tânăr nu te gândești la asta. Nu m-am gândit, nu am fost genul care să zic că o să fac copii la vârsta de…și o să fie atâția sau au o să fie băieți sau fete.

Nu m-am gândit niciodată! Dar, atunci când am simțit că vreau să am copii, am simțit cu tot sufletul. După ce s-a născut Milan parcă am simțit că nu e momentul să mă opresc. Mi-am dorit mai mult de atât. Am descoperit sentimentul maternității. Mi-am dorit să aibă frați și uite că are două surori!”, a spus soția lui Cristi Borcea, citată de click.ro.

Borcea are nouă copii cu patru femei, Milan (6 ani) și gemenele Rania și Indira (3 ani) fiind cu Valentina Pelinel. Omul de afaceri se află la a treia căsnicie. Înainte, el a mai fost însurat cu Mihaela Borcea (între anii 1988-2011) și cu Alina Vidican (2011 – 2016).

Reclamă
Reclamă

Borcea, lovitură uriaşă! „Tun” financiar de zeci de milioane de euro

Cristi Borcea e aproape să dea un tun financiar de milioane de euro. Firma care o are acţionar pe mama fostului investitor de la Dinamo pregăteşte construcţia a 270 de apartamente într-o zonă de lux.

Firma Transpeco, una din principalele afaceri ale familiei lui Cristi Borcea, după cum susţine profit.ro, va construi un ansamblu rezidenţial lângă Petrom City, în Bucureşti.

Conform sursei citate, firma familiei lui Cristi Borcea deţine un teren de 9.000 de metri pătraţi, pe strada Coralilor, pentru care ar fi început să promoveze un PUZ. Astfel, acolo pot fi construite în jur de 270 de apartamente premium.

Reclamă

Preţul din acea zonă este de 1.600 – 1.700 de euro / metru pătrat, astfel că profitul familiei Borcea poate ajunge la zeci de milioane de euro.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Va reuși Daniel Pancu să o califice pe CFR Cluj în play-off?
Loading ... Loading ...
Citește și:
20:46
VideoJurnal Antena Sport | Gabi Tamaş a intrat într-o cramă la Asia Express şi n-a gustat deloc din vin
20:22
Florin Cernat devine director sportiv la FCSB! Mihai Stoica a anunţat când va prelua funcţia
19:45
LIVE SCORESlavia Praga – Arsenal şi Napoli – Frankfurt se joacă ACUM. Liverpool – Real Madrid, la 22:00, cu Istvan Kovacs arbitru
19:45
Avocatul FCSB-ului, reacție furibundă după ce ÎCCJ a respins recursul privind marca Steaua
19:42
“Am îmbătrânit 10 ani” Dioszegi a dat verdictul despre FCSB, după ce echipa lui a urcat pe loc de play-off!
19:02
Gigi Becali, reacție bizară după ce ÎCCJ a respins recursul privind marca Steaua
1 Ilie Dumitrescu: “Dumnezeu să-l odihnească!” Prima reacţie după ce a murit o legendă a Stelei 2 “Se desființează echipa!” Decizie şoc în fotbalul românesc: Constantin Budescu și-a reziliat contractul 3 Neluțu Varga, răspuns ferm pentru Gigi Becali despre transferurile lui Louis Munteanu și Emerllahu la FCSB 4 Alertă în Gruia! S-a cerut intrarea CFR-ului în insolvență 5 Cutremur în gimnastică! O româncă e direct implicată: abuz sexual și violență! S-a cerut închisoare! 6 Valeriu Iftime, savuros! A numit echipele care vor ajunge în play-off: “Vă daţi seama ce a ajuns Botoşaniul”
Citește și