Foto

Cum s-a răzbunat Anamaria Prodan pe femeia celebră care i-ar fi furat iubitul! Sunt dezvăluiri incendiare despre soţia lui Laurenţiu Reghecampf: „Prietenia dintre noi se rupsese”

Antena Sport Publicat: 6 octombrie 2021, 11:33

Comentarii
Cum s-a răzbunat Anamaria Prodan pe femeia celebră care i-ar fi furat iubitul! Sunt dezvăluiri incendiare despre soţia lui Laurenţiu Reghecampf: „Prietenia dintre noi se rupsese”

Instagram Anamaria Prodan

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Lorena Balaci s-a decis să rupă tăcerea şi să vorbească despre actuala soţie a lui Laurenţiu Reghecampf, Anamaria Prodan. Între impresară şi fiica lui Ilie Balaci există legături incredibile din trecut. Eugen Trică, fostul soţ al Lorenei Balaci, ar fi fost împreună cu Anamaria Prodan chiar înainte de a se căsători cu Lorena Balaci. Dar asta nu e tot. Un alt bărbat ar fi fost la fel de apropiat de cele două.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Cum s-a răzbunat Anamaria Prodan

Lorena Balaci a vorbit despre povestea lansată de Anamaria Prodan, conform căreia i l-ar fi ”furat” pe Eugen Trică. Mai mult, se pare că impresara s-ar fi căsătorit din răzbunare cu Tibi Dumitrescu, fostul iubit al rivalei sale. Anamaria Prodan a surprins pe toată lumea când a dezvăluit că a fost la un pas să se mărite cu Eugen Trică.

Fiica lui Ilie Balaci are însă o altă versiune a poveştii, diferită de cea spusă de Anamaria Prodan, actuala soţie a lui Laurenţiu Reghecampf. Venirea în România a lui Tibi Dumitrescu a fost prilejul ideal pentru ca Anamaria Prodan să se răzbune pe rivala ei.

Lorena Balaci o contrazice pe Anamaria Prodan

Lorena Balaci a dezvăluit ce fel de relație a avut cu Tibi Dumitrescu, tatăl celor două fiice ale Anamariei Prodan. Mai mult, fosta soție a lui Eugen Trică a recunoscut că nu s-a mai văzut cu impresara de 15 ani şi că relaţia lor este inexistentă în acest moment.

„Eu cu Tibi aveam o relație de prietenie de foarte, foarte, mult timp. O relație de prietenie de cât el juca baschet, eu jucam baschet, ne întâlneam cu liceele în campionate. Era o prietenie. Tibi plecase ulterior în America, iar prietenia dintre noi rupsese. Nu a fost o poveste de iubire în adevăratul sens al cuvântului.

Reclamă
Reclamă

Nu, nu m-am mai întâlnit de foarte multi timp cu Anamaria. Cred că nu ne-am mai întâlnit de 15 ani, nici nu știu când ne-am întâlnit ultima dată pentru că eu nu am o viață mondenă. Viața mea socială este foarte restrânsă.”, a dezvăluit Lorena Balaci, conform playsport.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

E Denis Drăguş soluţia perfectă pentru atacul FCSB?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:19

Florin Prunea dat verdictul imediat după Dinamo – FC Voluntari: „Extraordinar. Fotbalist”

0:12

Nuno Campos: „Ştiu că ne aşteaptă un meci greu cu Rapid!” Ce le cere jucătorilor după victoria cu Voluntari

0:07

Cătălin Cîrjan a dezvăluit cum l-a ajutat pe Adrian Mazilu: „Fotbalul e viaţa noastră”. Ce spune de derby-ul cu Rapid

23:59 8 aug.

Darius Olaru, primul gol în Belgia!

23:30 8 aug.

Dinamo – Voluntari 4-0. Victorie fără drept de apel pentru „câini”

23:17 8 aug.

Momente de panică cu Martin Pascual. Salvarea a intrat pe teren

1 Dan Petrescu a făcut anunţul: ce a spus despre venirea la FCSB, după propunerea lui Gigi Becali: „Sunt bucuros” 2 „Îi dau eu unul bun”. Gică Craioveanu a „găsit” atacant pentru FCSB. Propunere directă pentru Gigi Becali 3 Mutare bombă: pleacă de la Barcelona şi semnează cu Liverpool! Transferul anunţat de Fabrizio Romano 4 Jucătorul de 1.500.000 de euro din Liga 1, pus pe liber! 5 „Te poţi face de râs”. Dan Petrescu a numit cauza dezastrului de la CFR Cluj: „Şi mie mi se cerea” 6 „Plec dacă nu mă respectaţi”. Daniel Pancu a început să ţipe la conferinţă, după UTA – Rapid 0-0: „Mamă, ce penalty”
Citește și