Închide meniul
Foto

Vlăduţa Lupău, fotografiată în braţele lui Neymar! Cum a reacţionat vedeta şi mesajul postat ulterior pe reţelele de socializare

Gabriel Zamfirescu Publicat: 19 octombrie 2021, 23:57 / Actualizat: 20 aprilie 2022, 22:51

Comentarii
Vlăduţa Lupău, fotografiată în braţele lui Neymar! Cum a reacţionat vedeta şi mesajul postat ulterior pe reţelele de socializare

Vlăduţa Lupău

Surpriză totală pentru celebra cântăreaţă din România, Vlăduţa Lupău. Aceasta şi-a îndeplinit marele vis. Aflată la Paris, aceasta a cedat tentaţiei şi s-a dus la meciul din Liga Campionilor dintre PSG şi Leipzig. Acolo l-a întâlnit pe celebrul Neymar.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Celebra Vlăduţa Lupău a dat lovitura la Paris

Mai întâi, vedeta a postat pe facebook o imagine de pe stadionul Parc de Princes. “Dacă aş avea un băieţel…ar fi jucător de fotbal şi ar juca la Paris”, a scris Vlăduţa Lupău în dreptul pozei de pe facebook, dinaintea meciului. Totuşi, cântăreaţa era supărată că favoritul ei, brazilianul Neymar nu va juca în meci.

Neymar, fotografie cu Vlăduţa Lupău

Supărarea Vlăduţei Lupău a trecut însă repede. L-a întâlnit pe Neymar şi a făcut o poză alături de celebrul jucător brazilian. “Dacă îți dorești cu adevărat ceva SE ÎNTÂMPLĂ ❤️ M-am întrebat de ce nu a vrut Dumnezeu să-l văd pe @neymarjr atunci când am aflat că nu joacă… iată răspunsul LUI 🙏🏼”, a scris Vlăuţa Lupău în dreptul pozei pe care a făcut-o alături de Neymar.

Vlăduţa Lupău este plecată de câteva zile la Paris. Şi-a anunţat fanii de pe reţelele de socializare că urmează acolo un tratament. Dacă în urmă cu un an artista le mărturisea fanilor că a fost infectată cu noul coronavirus, acum cântăreața le-a dezvăluit internauților de pe rețelele de socializare că se confruntă cu o problemă de sănătate care tot persistă, iar în țară nu a găsit rezolvare.

În urma căutărilor pe care le-a făcut în alegerea medicului, vedeta a fost nevoită să se trateze la Pari. Vlăduța Lupău se confruntă cu o tuse persistentă și caută să se vindece cât mai repede.

Reclamă
Reclamă

 

 

 
Vezi această postare pe Instagram
 
O postare distribuită de Vlăduța Lupău (@vladutalupau)

Reclamă

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce echipă va încheia anul pe primul loc în Liga 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
19:27
VIDEOGolul lui Virgil Ghiță din România – Austria 1-0, votat cel mai frumos al anului. Anunțul FRF
19:20
„E ultimul său sezon pe Etihad” – Anunț bombă din Anglia! Conducerea caută deja înlocuitor
19:18
VIDEOHaos după finala Cupei! Bătaia generală s-a soldat cu cel puţin 59 de răniţi: “Sunt criminali”
18:58
Conducerea Rapidului, semnal de alarmă pentru Costel Gâlcă înaintea derby-ului cu FCSB: „Așa nu vom lua titlul”
18:41
Adrian Mititelu a dezvăluit ce echipe l-au mai dorit pe Vladislav Blănuță. Ce spune despre viitorul atacantului
18:36
Mihai Lixandru l-a contrazis pe Gigi Becali în privinţa derby-ului FCSB – Rapid!
1 FotoCine este marea dragoste a lui Mircea Lucescu. Anunţul făcut de Neli Lucescu după 58 de ani de căsnicie 2 Doliu în lumea fotbalului din România! Leontin Chiorpec a murit în accident 3 Pensia “ruşinoasă” pe care o primeşte Cornel Dinu. Dovada că România nu-şi respectă legendele: “Dreptate mioritică” 4 Reacţia categorică a lui Gigi Becali după ce Istvan Kovacs a fost delegat la FCSB – Rapid: “La revedere” 5 Valeriu Iftime anunţă primul plecat de la FCSB. Fotbalistul abia a semnat: “Vorbim din ianuarie” 6 Claudiu Keșeru a plecat de la FC Bihor. De ce şi-a dat demisia
Citește și