Foto

Decizia radicală luată de Anamaria Prodan după ce Laurenţiu Reghecampf a lăsat-o pentru Corina Caciuc: “Poate să îl ia şi pe Reghecampf, poate să îi aducă iubite, orice pe pământul ăsta”

Antena Sport Publicat: 26 noiembrie 2021, 11:21

Comentarii
Decizia radicală luată de Anamaria Prodan după ce Laurenţiu Reghecampf a lăsat-o pentru Corina Caciuc: “Poate să îl ia şi pe Reghecampf, poate să îi aducă iubite, orice pe pământul ăsta”

Instagram Anamaria Prodan

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Agentul lansează un atac la adresa lui Victor şi Ioan Becali, dar nu îl uită nici pe Reghecampf, cel care a fost surprins pe străzile din Craiova, alături de amanta rămasă însărcinată, Corina Caciuc.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan: “Poate să îl ia şi pe Reghecampf, poate să îi aducă iubite”

“Poate să îl ia şi pe Reghecampf, poate să îi aducă iubite, poate să facă orice pe pământul ăsta, nu este problema mea. Eu am viaţa mea, merg din ce în ce mai frumos şi urc din ce în ce mai frumos. Aştept să îi ia pe Ianis să îl ducă la Arsenal. Aşa se cerne sita.

Cine pleacă la drum cu mine şi mă părăseşte, plăteşte. Eu nu mă supăr. Dacă se lasă influenţaţi de oricine de pe stradă, să plătească. Contractul lui Ianis e înscris la Federaţia din Anglia. Ianis dacă are atât de mulţi bani, poate să plătească. Eu dor o să râd de aceşţi măscărici”, a spus Anamaria Prodan pentru Antena Sport.

Amanta lui Laurenţiu Reghecampf, umilită de Anamaria Prodan

Anamaria Prodan a lansat noi atacuri la adresa amantei lui Laurenţiu Reghecampf. Vedeta a spus că astfel de femei fac parte din lumea de “proastă factură”.

”Eu am avut o creştere dată de un tată poliţist care întotdeauna mi-a spus că sunt lucruri în viaţă care nu se pot controla. Aş fi ipocrită să spun că soţul meu are aşa ceva. Noi ne-am ajutat reciproc. Eu nu m-am uitat către lumea asta de proastă factură. Mereu am râs de astfel de fătuci. Le spuneam şi jucătorilor să nu se uite spre aşa ceva!

Reclamă
Reclamă

Nu am verighetă pe deget pentru că am uitat-o acasă. Cu greu am reuşit să îl aduc pe Reghe în faţa camerelor. Mi-au luat ani să îl fac să se simtă lejer la TV. Da, i-am construit cariera, iar el ştie asta! Eu aşa m-am născut, nu mă impresionează mai nimic. Eu sunt foarte frumoasă şi foarte deşteaptă. Eu dau cu pumnul în masă de obicei„, a spus Anamaria Prodan la realitateasportivă.net.

Anamaria Prodan şi Laurenţiu Reghecampf s-au căsătorit în urmă cu 13 ani. Cei doi au împreună un copil, pe Bebeto. Vedeta mai are două fete din prima căsătorie, în timp ce Reghe îl are pe Luca Reghecampf din căsnicia cu Mariana Pfeiffer.

Laurenţiu Reghecampf a anunţat-o că vrea să îşi încheie căsnicia pentru a putea fi alături de Corina Caciuc, cea care urmează să îi dăruiască un copil.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuși Marius Baciu să ducă FCSB în preliminariile Conference League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:12

Ultimul dans pentru Neymar! Starul Braziliei a fost convocat de Carlo Ancelotti pentru Cupa Mondială

23:57 18 mai

Arsenal, pas uriaș către titlu după 24 de ani! „Tunarii” au învins prin golul lui Kai Havertz

23:51 18 mai

VIDEOSuedia – Cehia 3-4 și Germania – Elveția 1-6, la Campionatul Mondial de hochei. Spectacol pe gheață

23:48 18 mai

Decizia radicală luată de Gigi Becali după ce Craiova a cucerit eventul! A spus şi de ce nu-l felicită pe Rotaru

23:29 18 mai

Adrian Mihalcea, în lacrimi după ce şi-a retrogradat fosta echipă! Reacţia antrenorului

23:20 18 mai

Gică Popescu, discurs furibund după ce Farul a picat pe loc de baraj: „Avem probleme serioase. Mi-e frică de retrogradare”

1 Scandal în Craiova Maxima după ce Universitatea a făcut eventul. “O să îți fie rușine să mai calci prin Bănie” 2 FCSB are antrenor! Surpriză uriașă a lui Gigi Becali: “L-am pus acum o oră. A semnat băiatul pe un an” 3 Pe lângă Baiaram, un alt jucător de la Universitatea Craiova pleacă. Merge în Italia! 4 Primul mare jucător care pleacă de la Real Madrid, înainte de era “Jose Mourinho”. Anunţul oficial 5 S-au stabilit ziua și ora pentru FCSB – FC Botoșani, primul baraj de Conference League. Anunțul LPF 6 Titular după doi ani la FCSB! Cine este marea surpriză a lui Lucian Filip pentru meciul cu Hermannstadt
Citește și