Foto

Femeia care şi-a părăsit soţul celebru pentru Cristi Borcea a dat cărţile pe faţă: „Viaţa nu este plictisitoare”. Noi dezvăluiri despre milionar

Gabriel Zamfirescu Publicat: 10 noiembrie 2021, 9:09

Comentarii
Femeia care şi-a părăsit soţul celebru pentru Cristi Borcea a dat cărţile pe faţă: „Viaţa nu este plictisitoare”. Noi dezvăluiri despre milionar

Colaj Facebook / Hepta

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Valentina Pelinel l-a părăsit pe Cristi Boureanu pentru Cristi Borcea şi nu îi pare rău. Fostul fotomodel îl consuderă pe Cristi Borcea bărbatul ideal. Mai mult, Valentina Pelinel susţine că fostul patron al echipei Dinamo este, într-adevăr, sufletul ei pereche.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Femeia care şi-a părăsit soţul celebru pentru Cristi Borcea a dat cărţile pe faţă

Mai mult, actuala soţie a lui Cristi Borcea dezvăluie cum a reuşit să-şi ţină soţul departe de tentaţii. „Învăț alături de el ceva nou în fiecare zi. Cristi este o persoană plină de energie și vitalitate, mereu are idei noi și inițiative, viața lângă el nu este niciodată plictisitoare.

Este, în egală măsură, un bărbat care știe să ofere stabilitate și încredere unei femei, să o facă să se simtă cea mai iubită din lume. Noi suntem parteneri și prieteni în această relație, iubiți și soți și de aceea echilbrăm mereu lucrurile. În afară de iubire, este vorba de respect între noi și de o foarte bună comunicare. Ne-am dorit să fim împreună și ne-am asumat relația noastră. Provocările prin care am trecut ne-au făcut mai puternici și mai uniți.

Fericirea înseamnă și adaptarea la personalitatea celuilalt, dar și libertatea pe care o acorzi din dorința comună de a avea un partener de nădejde lângă tine în această călătorie numită căsnicie’, a declarat Valentina Pelinel, conform ciao.ro.

Valentina Pelinel, dezvăluiri de senzaţie despre Cristi Borcea

Mai mult, Valentina Pelinel a vorbit și despre aniversările din familie, mai ales cele care îi privesc doar pe ei, nu și copiii. „Am trecut împreună prin momente dificile, care ar fi putut distanța multe cupluri. Pe noi ne-au unit, ne-au adus aproape unul de altul, ne-au forjat o relație de prietenie și un parteneriat care stă la baza familiei noastre.

Reclamă
Reclamă

Timpul este mai scurt ca oricând. Dar învăț să-mi fac timp pentru ce contează și să prioritizez lucrurile. Am norocul că sunt o fire foarte organizată și disiplinată și reușesc să-i organizez și pe ceilalți.

Ne rezervăm timp de calitate pentru noi, seara, la cină, și dimineața, înainte să înceapă o zi plină. Iar la aniversări, de cele mai multe ori, Cristi îmi pregătește o surpriză’, a mai spus Valentina Pelinel, conform sursei citate.

Valentina Pelinel a declarat că și-ar mai dori copii, chiar dacă momentan casa este plină și a reușit să obțină un echilibru în ceea ce privește programul gemenelor și al lui Milan.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Mai are nevoie FCSB de transferuri, după eliminarea din Conference League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
20:08

Ofertă de 100.000.000 de euro pentru FCSB! Gigi Becali a recunoscut totul: „Vine un american”

19:53

Acord: Yan Diomande se transferă la Real Madrid şi devine al doilea cel mai scump jucător din istoria clubului!

19:27

Mihai Stoica îşi reproşează un singur lucru după începutul de sezon dezastruos de la FCSB: „Am făcut totul omeneşte posibil”

19:02

Cristi Chivu are o singură preocupare după remiza dintre AC Milan şi Inter: „Vrem ceva în plus”

18:45

Transferul verii în România! Karamoko, de la Dinamo la FCSB: condiţia pusă de Andrei Nicolescu

18:45

Tragedie în Thailanda! Un fotbalist a murit pe teren după ce a fost lovit de fulger în timpul meciului

1 Universitatea Craiova, refuzată de Dinamo. „Câinii” cer 3 milioane de euro pentru un om de bază 2 OUT! Becali l-a executat în direct pe jucătorul de la FCSB: „Ăsta nu-i fotbalist. Îl dau gratis!” 3 Gigi Becali îl vrea pe Dan Petrescu la FCSB: „Mi-a zis Meme şi am acceptat” 4 Gigi Becali, ofertă pentru Jovo Lukic! Mesaj categoric pentru U Cluj: „Exclus să dau mai mult”. Ce salariu i-a pregătit 5 Echipa lui Dan Șucu, dezastru în meciul cu o echipă de Premier League: 10-1! 6 Universitatea Craiova, ofertă primită pentru „preferatul” lui Gică Hagi la naţionala României
Citește și