Închide meniul
Foto

“Frumoși și nebuni”. Codrin Ștefănescu a recunoscut relația cu Anamaria Prodan. Cum se înțelege cu Laurențiu Reghecampf

Antena Sport Publicat: 15 noiembrie 2021, 15:53

Comentarii
“Frumoși și nebuni”. Codrin Ștefănescu a recunoscut relația cu Anamaria Prodan. Cum se înțelege cu Laurențiu Reghecampf

Colaj Hepta / Instagram

Cei doi ar fi format un cuplu între 1995 și 1996, iar relația era pe placul familiilor lor. Totuși, s-a ajuns la despărțire înainte să apară planuri de nuntă. Doi ani mai târziu, Anamaria Prodan era dusă în fața altarului de baschetbalistul Tiberiu Dolniceanu.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Codrin Ștefănescu, detalii inedite despre relația cu Anamaria Prodan

Politicianul asigură nu au fost resentimente și că se înțelege excelent chiar și acum cu Anamaria Prodan. Este într-o bună relație de prietenie și cu Laurențiu Reghecampf.

Am fost împreună cu Anamaria prin ’90 când eram puști, din 95 până în ’96, ceva de genul ăsta. Mama o iubea pe Anamaria și maica-sa mă iubea pe mine. La un moment dat nu ne mai suportam, am căzut de acord să ne despărțim. Eram doua bucăți de cremene.

Pe vremea aia, ea era vedeta, avea emisiune, era singurul jurnalist de sport femeie. Era nebunie, vorbea despre scoruri, despre pariuri. Când ieșeam cu ea în lume, toată lumea știa de Anamaria Prodan și am rămas într-o relație de prietenie. Asta se întâmpla cu mult înainte de a-l cunoaște pe Reghecampf. Noi am rămas împreună că frații și până astăzi avem o relație nemaipomenită“, a declarat Codrin Ștefănescu la o emisiune TV, potrivit libertatea.ro.

Codrin Ștefănescu a recunoscut că a ținut mult la mama Anamariei Prodan. Cunoscută interpretă de muzică populară, Ionela Prodan a încetat din viață la vârsta de 70 de ani. A fost răpusă, în 2018, de o boală năprasnică.

Reclamă
Reclamă

Amândoi am iubit-o imens pe Ionela. Amândoi am iubit-o imens pe mama. I-am făcut ultima dată ziua de naștere a Ionelei cu puțin timp înainte de a muri și i-am cântat «La mulți ani» știind că cancerul a mâncat-o și simțea, îi dădeam curaj, îi ziceam, «Hai, mai, Ionele că ești roșie în obrăjori». Mă leagă atât de multe amintiri de Anamaria, sunt prietenii mei și ea și Reghecampf. Eram doi puști frumoși și nebuni și s-a întâmplat cu mulți timp în urmă“, a mai spus politicianul.

“Noi am rămas cei mai buni prieteni”, a dezvăluit și Anamaria Prodan, în urmă cu câteva zile. Vedeta trece prin clipe dificile, după ce Laurențiu Reghecampf a depus actele de divorț. S-a lăsat cu un scandal monstru în momentul în care s-a aflat că antrenorul Universității Craiova așteaptă un copil cu presupusa lui amantă, Corina Caciuc.

Noi detalii despre viitorul soț al Anamariei Prodan

Anamaria Prodan a anunțat că se va recăsători după divorțul de Laurențiu Reghecampf. Unul dintre cei mai buni prieteni ai vedetei, Cătălin Botezatu, a vorbit despre viitorul soț al Anamariei Prodan.

Reclamă

De acum începe viața, nu cu un milionar, cu un miliardar, pentru că milionară e ea. E prietena mea de-o viață și aș putea să dau multe din casă, dar nu dau. Îmi doresc pentru ea tot ce e mai bun pe lumea asta și pentru că știu că este puternică și pentru că o iubesc, nu îmi pasă ce spun haterii, merită cel mai tare bărbat, până acum nu l-a avut”, a spus Cătălin Botezatu pentru spynews.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pe cine vrei selecţionerul României?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
10:23
Cristi Chivu n-a mai rezistat când a fost întrebat de controversa din Juventus – Inter: “Să nu ne mai certăm”
10:01
Oficialii lui Fenerbahce au explicat motivul pentru care l-au demis pe Jose Mourinho: “Nu am văzut asta!”
9:50
Benfica a aflat de schema pe care a pregătit-o Gigi Becali: “Nu putem fi păcăliți”
9:44
Csikszereda – FCSB LIVE TEXT (21:00). Campioana are nevoie de puncte „ca de aer”. Echipele probabile
9:24
Antrenorul lui Vladislav Blănuță a sărit în apărarea sa după debutul tensionat: “E unul dintre noi”
9:00
FotoCe a postat Ianis Hagi după debutul său la Alanyaspor. Românul a fost decisiv la victoria echipei
1 Cristi Chivu şi Igor Tudor, direct în cărţile de istorie! Nu s-a mai întâmplat asta de 51 de ani în Juventus – Inter 2 Nota primită de Cristi Chivu, după Juventus – Inter 4-3. Italienii au dat verdictul 3 FotoInterdicţia care l-a adus pe Valentin Ceauşescu la Steaua: “Nu ajungea să câştige Cupa Campionilor” 4 România şi-a aflat posibilele adversare din Nations League! “Tricolorii” sunt în urna a treia 5 Ianis Hagi a debutat la Alanyaspor. A adunat primele minute împotriva echipei lui Marius Ștefănescu 6 FotoAccidentare horror a fostului dinamovist Josue Homawoo în secunda 8: “Nu am mai văzut niciodată aşa ceva”
Citește și