Foto

Gabriel Tamaş, vacanţă de vis alături de superba sa soţie. Ioana se simte ca o zeiţă în mijlocul luxului unde se află

Valentin Pîrcălabu Publicat: 20 iulie 2024, 16:56

Comentarii
Gabriel Tamaş, vacanţă de vis alături de superba sa soţie. Ioana se simte ca o zeiţă în mijlocul luxului unde se află

Gabi Tamaş este căsătorit cu Ioana Tamaş din 2012 / Colaj Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Gabriel Tamaş are parte de o vacanţă de vis alături de superba sa soţie. Ioana şi Gabriel Tamaş se află într-o vacanţă de vis în Bali.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gabriel Tamaş îşi răsfaţă soţia cu o vacanţă de vis. Fostul fotbalist a postat oimagine pe reţelele de socializare o imagine, iar fanii au reacţionat imediat. (VEZI IMAGINI DE SENZAŢIE CU SOŢIA LUI GABRIEL TAMAŞ ÎN GALERIA FOTO)

Gabriel Tamaş, vacanţă de vis alături de superba sa soţie

Vacanţă maximă“, “Vă iubesc” sau “Distracţie plăcută” au fost câteva dintre mesajele fanilor. Fundașul Concordiei Chiajna, ajuns la 39 de ani, este căsătorit din 2012 cu Ioana Tamaș. Cei doi trăiesc o frumoasă poveste de dragoste și au împreună o fiică, pe Selena.

 
Vezi această postare pe Instagram
 
O postare distribuită de GABRIEL TAMAS (@gabrieltamasofficial)

Ioana Tamaș este din Brașov, oraș în care s-a născut și fundașul cu 67 de selecții în naționala României. Cei doi au făcut cunoștință în perioada în care Gabi Tamaș juca la Dinamo. Ioana avea atunci 16 ani.

Reclamă
Reclamă

Soția lui Gabi Tamaș este nelipsită din sala de fitness și a fost votată, în urmă cu câțiva ani, cea mai sexy soție de fotbalist. A facut gimnastică în copilărie și chiar a absolvit Facultatea de Sport.

Noi ne-am cunoscut pe vremea când nu erau așa multe rețele de socializare, cum este acum. Ne-am cunoscut când eu aveam 16 ani şi el 20… ne-am cunoscut printr-o prietenă comună. Eu eram copilă, mică, a avut grijă de mine. Am crescut alături de el.

L-am aşteptat întodeauna acasă. Îmi face cadouri mereu, Gabi nu este un tip romantic. (Reporter: Nu e Gabi gelos? S-a pus vreodată problema să îți împartă el timpul, să te organizeze?) Niciodată! Întotdeauna Gabi a avut încredere în mine, mi-a lăsat mână liberă. Tocmai de aceea am avut o limită, niciodată nu a exagerat„, spunea Ioana Tamaș, în 2016, într-un interviu pentru antenastars.ro.

Reclamă

Ioana s-a îndrăgostit iremediabil de fotbalistul arătat cu degetul pentru șprițurile memorabile. A recunoscut că încerca să îl țină pe Gabi departe de ieșirile nocturne.

Eu îl cert mai rău. Când vine acasă și mai vrea să iasă cu băieții, mă supăr. Mie nu îmi spune nimic, îi spun eu„, a mai spus Ioana.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine câștigă titlul de golgheter la Cupa Mondială?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
6:01

VIDEOSUA – Paraguay 4-1, la Cupa Mondială 2026. Gazdele au făcut senzație la Los Angeles în meciul de debut

4:39

VideoPrimul autogol de la Cupa Mondială 2026! Damián Bobadilla, ghinionist în SUA – Paraguay

2:47

VIDEOSpectacol la ceremonia de deschidere din SUA a Cupei Mondiale. Artiști de renume la Los Angeles

0:38

Jovo Lukic, prima reacţie după golul marcat la Mondial: “Nici dacă mi-aș fi imaginat”

0:23

Cinci lucruri după Canada – Bosnia 1-1

0:21

Nota primită de Jovo Lukic, după ce a marcat în Canada – Bosnia 1-1. Atacantul lui U Cluj, cifre fantastice

1 Meciul de deschidere de la Mondial a scris istorie! De 20 de ani nu s-a mai întâmplat asta 2 Universitatea Craiova, lovitură de proporții! Vine din Serie A și va semna cu campioana României 3 Porecla bizară a noului iubit al Simonei Halep. Părinţii fostei sportive au intrat în pământ de ruşine când au aflat 4 Ceremonia de Deschidere din Canada a Cupei Mondiale a fost pe AntenaPLAY! 5 „Când cauți cele mai proaste transferuri la Real, mă găsești pe mine!” Geniul distrus de Mourinho în primul mandat 6 Programul zilei a 2-a de la Cupa Mondială! Meciurile transmise în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY
Citește și