Foto

“I-am promis tatălui meu pe patul de moarte!” Calvarul prin care a trecut fostul iubit al amantei lui Laurențiu Reghecampf. Ce s-a întâmplat înainte să le cunoască pe Corina Caciuc și Anamaria Prodan

Antena Sport Publicat: 27 ianuarie 2022, 17:14

Comentarii
“I-am promis tatălui meu pe patul de moarte!” Calvarul prin care a trecut fostul iubit al amantei lui Laurențiu Reghecampf. Ce s-a întâmplat înainte să le cunoască pe Corina Caciuc și Anamaria Prodan

Anamaria Prodan, mesaj pentru Laurenţiu Reghecampf şi Corina Caciuc / Colaj Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Kamara Ghedi și-a pierdut tatăl pe vremea când era doar un copil. Imaginea cu figura paternă suferindă l-a marcat pe viață pe celebrul cântereț. După moartea tatălui, Kamara a plecat în Guineea Franceză cu frații și mama care a rămas văduvă.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Drama prin care a trecut fostul iubit al amantei Corina Caciuc

Mulți ani mai târziu, mai aproape de zilele noastre, Kamara și-a pierdut și mama, bolnavă de cancer.

„Pe patul de moarte i-am promis tatălui meu că dacă e să pățească el ceva, va pleca cu noi în Guineea Franceză, pentru că îi era teamă că dacă și ea pățește ceva, noi vom ajunge la orfelinat. Eu am fost păcălit să plec, eu nu am știut că plec, mie mi s-a spus că plec în vacanță. A fost o imagine care m-a bântuit multă vreme. Pentru un copil să își vadă tatăl așa nu e tocmai ușor și a fost foarte greu pentru ea.

Țin minte că se chinuia zi de zi, dar mama nu s-a plâns niciodată. Țin minte că era toată un zâmbet. Din păcate nu a mai avut timp să îl cunoască pe Leon, pentru că a dezvoltat un cancer foarte rapid, în numai trei luni s-a adus, am simțit că s-a rupt ceva din mine, eu am plecat brutal din România.”, a declarat Kamara la Kanal D, citat de click.ro.

Părinții lui Kamara sunt Laye și Floria, are trei frați, pe Musty, Saran și Corina. Kamara a fost rodul iubirii dintre Laye și Floria, pe care artistul a pierdut-o în urmă cu câțiva ani și de care artistul era extrem de apropiat. Artistul și familia sa au mers în Guineea Franceză în 1985 și s-au întors în țară în 1990.

Reclamă
Reclamă

Kamara s-a lansat în muzică în 2004, în trupa AlbNegru. Artistul s-a căsătorit cu Oana în 2012, iar împreună au un copil, pe Leon. Cântărețul mai are un copil, pe Stephanie, din prima căsătorie, de 23 de ani, studentă la Jurnalism.

Kamara ar fi avut o relație cu Corina Caciuc, amanta lui Laurențiu Reghecampf

Kamara și Corina Caciuc ar fi avut o scurtă relație în perioada în care artistul era divorțat, conrform site-ului stricsecret.ro.

Nu vreau să dau nicio declarație, nu am nimic de zis. Nu vreau să intru în scandal cu nimeni, nu ma bag în casa nimănui”, a fost singura declarație a lui Kamara pentru impact.ro.

Reclamă

Kamara ar fi rugat-o pe actuala iubită a lui Laurenţiu Reghecampf să renunţe la anumite vicii şi să se ţină de şcoală.

Promit să mă ţin la şcoală şi să mă duc la şcoală. Să fiu şi cea mai bună! Promit să am la fiecare materie câte un caiet şi să îmi cumpăr şi o carte. Promit să fiu o fată model şi că mă voi duce des la ei„, sunt promisiunile pe care Corina Caciuc i le-a făcut lui Kamara, conform sursei citate.

Laurențiu Reghecampf a trecut prin momente extrem de dificile în anul precedent și a ieșit în evidență după ce ar fi avut mai multe escapade. Ar fi fost văzut, în Delta Dunării și în Grecia, în compania a mai multor femei. În cele din urmă, Reghe i-a cerut divorțul Anamariei Prodan și și-a oficializat relația cu Corina Caciuc. Femeia este însărcinată și așteaptă cu copil cu antrenorul Universității Craiova.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine câștigă finala barajului pentru Conference League?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:24

Zeljko Kopic, dezamăgit după Dinamo – FCSB 1-2: „Nu a fost de ajuns”

0:12

Cătălin Cîrjan: “Am avut ghinion!” Unde crede dinamovistul că s-a pierdut meciul

0:05

Andrei Nicolescu, declarație bizară după ce Dinamo a ratat calificarea în Conference: „E un sezon corect”

0:02

Becali anunță revoluția după calificare: transferuri de 5 milioane de euro! Vrea șase jucători: „Mai las eu echipa așa!?”

0:02

Ofri Arad, după ce a fost decisiv în Dinamo – FCSB: “Eu mi-am făcut treaba”

23:51 29 mai

“Se trage?” Marius Baciu s-a speriat în conferinţă. De ce le-a cerut jucătorilor să nu-i spună “Mister”

1 Remarcatul lui Gigi Becali după ce FCSB s-a calificat în Conference League: “A dovedit că e fotbalist” 2 Câţi bani şi câte puncte a obţinut Sorana Cîrstea, după calificarea în optimile de finală de la Roland Garros 2026 3 Surpriză în echipa de start a FCSB-ului, la derby-ul cu Dinamo. Cine va fi titularizat pe postul de vârf 4 Gigi Becali a anunţat jucătorii care pleacă de la FCSB: “La revedere!” Primul fotbalist care a semnat 5 Primul titular care e OUT de la Rapid, după venirea lui Daniel Pancu. Cine l-ar putea înlocui 6 Gigi Becali a anunțat numele fotbalistului din Liga 1 pe care l-a ofertat: „Mirel mi-a zis că are cele mai multe driblinguri”
Citește și