Foto

Imaginea care îi dă fiori presupusului amant al Anamariei Prodan. După ce l-a bătut pe bărbat în faţa întregii ţări, soţia lui Laurenţiu Reghecampf e gata să lovească din nou. Mesaj ameninţător

Antena Sport Publicat: 26 septembrie 2021, 18:59 / Actualizat: 27 septembrie 2021, 1:32

Comentarii
Imaginea care îi dă fiori presupusului amant al Anamariei Prodan. După ce l-a bătut pe bărbat în faţa întregii ţări, soţia lui Laurenţiu Reghecampf e gata să lovească din nou. Mesaj ameninţător

Dan Alexa și Anamaria Prodan / gsp.ro

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Anamaria Prodan şi-a etalat calităţile de box acum 2 ani, în faţa întregii ţări. După un meci al Astrei Giurgiu, Anamaria Prodan a făcut o criză de nervi şi l-a lovit cu pumnul pe Dan Alexa, cel despre care s-a spus că ar avea o relaţie cu soţia lui Laurenţiu Reghecampf. La cel moment, atât presupusul amant, cât şi soţia lui Laurenţiu Reghecampf au pus criza de nervi pe seama unor transferuri.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan a răbufnit

Anamaria Prodan a răbufnit pe reţelele de socializare după ce în spaţiul public au apărut informaţii legate de o presupusă relaţie cu Dan Alexa.

Legat de subiectul cu Alexa, presupusul amant al meu de azi, pe care-l mai aud că îndrăznește să pronunțe așa mitocănie, îl bat cu o singură mână pana nu mai știe cu buletinul în mână cum îl cheamă ! Prea v-am lăsat milogilor să vă faceți de cap„, a atacat Anamaria Prodan pe reţelele de socializare.

Dan Alexa și Anamaria Prodan au fost protagoniștii unui episod controversat. La finalul partidei dintre Astra şi Botoşani, din 2019, soţia lui Reghecampf a fost surprinsă de camere în timp ce i-a dat un pumn în faţă antrenorului de atunci al giurgiuvenilor.

Reclamă
Reclamă

 Presupusul amant a rupt tăcerea: „Ţin foarte mult la ea, asta e relaţia dintre noi”

Bărbatul despre care se spune că i-ar fi fost amant, antrenorul Dan Alexa, a rupt tăcerea. Tehnicianul a vorbit fără menajamente despre relaţia pe care o are cu impresara, dar şi cu soţul acesteia, Laurenţiu Reghecampf.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine va marca mai multe goluri pentru FCSB în acest sezon dintre Bîrligea şi Garita?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:52 25 aug.

Bodo/Glimt, calificare în faza principală a Ligii! Echipa-revelație, gata de un nou sezon magic

23:26 25 aug.

Adrian Mititelu amenință cu greva, în faţa sediului DNA: „Voi face circul de pe lume”

23:14 25 aug.

Gigi Becali, lovit de unde nu se aştepta. Transferurile de la FCSB, făcute praf: „Muscă fără cap”

22:36 25 aug.

Vor juca în grupa principală a Ligii Campionilor, la 9 ani de la înființare! Nebunie cu Istvan Kovacs la centru

22:34 25 aug.

Nemţii au luat decizia în privinţa transferului lui Virgil Ghiţă la Universitatea Craiova

21:36 25 aug.

NEWS ALERTIustin Doicaru, transfer de 1,5 milioane de euro în Turcia! Farul a confirmat mutarea: „Mult succes”

1 UPDATEGata, Daniel Bîrligea pleacă în Italia! Gigi Becali: „I-am dat ok-ul” Ce bani încasează patronul FCSB 2 Universitatea Craiova a făcut oferta pentru transferul anului în România: 1.5 milioane de euro 3 Primul transfer gândit de Gigi Becali după plecarea lui Bîrligea 4 S-a semnat contractul! Un nou super-stadion în România 5 A refuzat transferul la FCSB şi a plecat în vacanţă cu iubita de la America Express 6 E oficial! Zeljko Kopic a semnat. Se ştie când conduce primul antrenament
Citește și