Anasamblul de apartamente este situat foarte aproape de plajă, într-o zonă selectă, în partea de nord a staţiunii Mamaia, scrie adevărul.ro.
Simona Halep, investiţie imobiliară la malul mării
Apartamentele sunt diponibile pentru închiriere. Afacerea este administrată de fratele şi unchiul Simonei Halep. Halep şi-a promovat investiţia pe conturile de Instagram şi Facebook.
Ansamlul de apartamente, care este încă în fază de construcţie, are un avantaj prin care poate atrage mulţi turişti din afara ţării. Se află la doar 14 kilometri de aeroportul Mihail Kogălniceanu.
Printre investiţiile lui Halep se numără şi un hotel de patru stele la munte, în Poiana Braşov.
- Simona Halep, afacere de milioane de euro
- Unde a investit campioana de la Wimbledon şi Roland Garros
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- (P) Cursuri înot copii în Ilfov şi Bucureşti
- Din ce afaceri a făcut o avere de un milion de euro văduva bărbatului ucis de Mario Iorgulescu
- Milionarul celebru şi-a înşelat soţia cu cea mai bună prietenă a ei şi riscă să piardă o avere la divorţ!
- (P) Hidratarea pielii nu e o doar „chestie de fete”! Ce spun specialiștii
- Momentul în care fiul lui Doroftei a luat o decizie incredibilă gândindu-se la românii care abia au ce mânca

































