Ramos, cu 4 ani mai tânăr decât Neymar și cu 28 de ani mai tânăr decât mama brazilianului, iubita sa, este oricum judecat de multă lume pentru relația sa cu aceasta. Aflat într-o vacanță în Mexic, Tiago Ramos pretinde că a fost atacat de trei indivizi, iar unul l-a și înjunghiat.
Tiago Ramos, iubitul mamei lui Neymar: ”Nu știu ce s-a întâmplat, eu n-am făcut nimic”
"Nu stiu ce s-a intamplat, eu n-am facut nimic. Am ajuns la restaurant si am cerut o portie de mancare. Am fost aproape de moarte pentru nimic.
Lucrurile nu vor ramane asa. Am numarul de telefon al persoanei care a facut-o si ma voi intoarce in Mexic", a promis tânărul, conform ziare.com. El a menționat și că iubita sa, mama lui Neymar, nu era lângă el atunci când s-a petrecut atacul.
- Tiago Ramos este iubitul mamei lui Neymar
- Tânărul are doar 24 de ani
- Cele mai tari momente de la Campionatul Mondial sunt în AntenaPLAY
- Manchester City - Inter se joacă sâmbătă, 1 august, de la ora 14:30, LIVE în AntenaPLAY
- Fosta soţie a lui Ilie Năstase s-a lansat într-o afacere neașteptată şi a dat lovitură după lovitură
- Din ce afacere a făcut Victor Piţurcă o avere. A fost dat de gol de un „rival”: „A câştigat 20-30 de milioane de euro”
- (P) Pariuri pe ofsaid și lovituri libere: Cum funcționează aceste piețe speciale
- (P) Cum să alegi anvelope auto economice fără a-ți pune siguranța în pericol
- Dublă tragedie în familia lui Dani Vicol. A murit la 7 ani! Mama lui face declarații emoționante

































