Închide meniul
Foto

Laurențiu Reghecampf a mai câștigat un “război” cu Anamaria Prodan. “Vă iubesc!”. Imaginea făcută publică în timpul divorțului

Antena Sport Publicat: 1 noiembrie 2021, 18:42

Comentarii
Laurențiu Reghecampf a mai câștigat un “război” cu Anamaria Prodan. “Vă iubesc!”. Imaginea făcută publică în timpul divorțului

Colaj Instagram

Laurențiu Reghecampf a mutat decisiv și a ținut să arate că este într-o relație excelentă atât cu Bebeto, cât și cu celălalt fiu al său, Luca Reghecampf. S-a afișat alături de cei doi copii și a postat o imagine pe Instagram. “Vă iubesc“, a fost mesajul antrenorului.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Laurențiu Reghecampf, o nouă lovitură pentru Anamaria Prodan

Mai mult, Reghe a și organizat o petrecere de Halloween pentru puștiul pe care îl are cu Anamaria Prodan. Reghecampf Jr. și-a chemat și prietenii și a părut a se simți excelent, după cum se poate observa în pozele din galeria de mai jos.

În condițiile date, se confirmă declarațiile oferite de fina lui Laurențiu Reghecampf și a Anamariei Prodan. Ramona Lăzuran a ținut să asigure, zilele trecute, că nu se pune problema ca antrenorul Universității Craiova să fie în conflict cu fiul pe care îl are cu Anamaria.

Reclamă
Reclamă

Greșit! Laurențiu îl vizitează și vorbește periodic cu Laurențiu Junior, cu copilul, îl iubește foarte mult. Nu cred că ar putea cineva vreodată să-i schimbe sentimentul pentru copilul lui. Niciodată, nu există așa ceva. Este total eronat. Mi-e greu să cred că cineva ar putea să-l influențe pe Laurențiu în privința copiilor lui”, a spus Ramona Lăzuran, potrivit wowbiz.ro.

Anamaria Prodan: “În opt luni, Bebeto și-a văzut 10 minute tatăl”

Anamaria Prodan a lansat mai multe acuzații grave după ce Laurenţiu Reghecampf a anunţat că a depus actele de divorţ. Vedeta a dezvăluit că tehnicianul Universității Craiova și-a „abandonat” fiul în ultima perioadă.

În 8 luni, tatăl lui a trecut și l-a văzut 10 minute! Copilului îi este dor de el… era idolul lui! Bebeto suferă și cea mai importantă misiune pentru mine este să-l protejez pe el. Bebeto e un băiețel sensibil, duce greu povara suferinței. Mereu își sună tatăl… Nu doresc nimănui, credeți-mă, să treacă prin ce trecem noi!”, a spus Anamaria Prodan, în urmă cu trei săptămâni, pentru fanatik.ro.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cina va câştiga titlul mondial în Formula 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:08 4 dec.
Adrian Mihalcea, afectat deși a învins în premieră FCSB: „M-a dat peste cap”
0:02 4 dec.
Elias Charalambous a făcut praf arbitrajul, după 0-3 cu UTA: „Poate dacă îi rupea dinții se dădea fault”
0:00 4 dec.
“3 puncte” Gigi Becali nu s-a dezminţit înainte de derby-ul cu Dinamo! Patronul FCSB a luat o decizie radicală
23:50
Inter – Venezia 5-1. Echipa lui Chivu şi-a “zdrobit” adversara şi s-a calificat în sferturile Cupei Italiei
23:44
Căpitanul de la Arad al FCSB-ului, concluzii după eșecul dureros cu UTA: „Trebuie să punem capul în pământ”
23:38
Uluitor! Ce putea să facă jucătoarea lăsată acasă de Ovidiu Mihăilă, în timp ce România juca “finala” cu Ungaria
1 FotoAroganţa celui mai bogat român. Şi-a luat avion privat ca să aterizeze cu el în propria curte 2 Plecare importantă din staff-ul Universităţii Craiova. A semnat în prima Ligă din Porugalia 3 FCSB pregăteşte al doilea transfer al iernii. Fotbalist crescut de Arsenal, negocieri avansate cu Gigi Becali 4 De ce nu a mers Ion Țiriac la înmormântarea bunului său prieten. Ilie Năstase a fost “mandatat” să-i ţină locul 5 Gigi Becali l-a distrus după UTA – FCSB 3-0: „S-a cerut afară, a alergat mult săracu’”. Pe cine a remarcat 6 “N-am idee cum n-a câștigat Balonul de Aur”. Diego Simeone, “vrăjit” de un star al Barcelonei în derby
Citește și