Închide meniul
Foto

“Nu ai cum să te faci de râs!” Laurenţiu Reghecampf, într-o situaţie fără ieşire. Avertisment dur din partea Anamariei Prodan: “Ai decazut în halul ăsta”

Gabriel Zamfirescu Publicat: 31 ianuarie 2022, 23:26

Comentarii
“Nu ai cum să te faci de râs!” Laurenţiu Reghecampf, într-o situaţie fără ieşire. Avertisment dur din partea Anamariei Prodan: “Ai decazut în halul ăsta”

Instagram

Scandalul divorţului dintre Anamaria prodan şi Laurenţiu Reghecampf escaladează. Vedeta vine cu noi dezvăluiri incendiare din momentul în care a descoperit că a fost înşelată de către antrenor.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Laurenţiu Reghecampf, într-o situaţie fără ieşire

Anamaria Prodan a spus cum a aflat de actuala iubită a lui Reghe, dar şi cum l-a avertizat pe antrenor în privinţa acestuia. După spusele agentului FIFA, Corina Caciuc îl învăţa pe acesta cum să divorţeze. “I-am întrebat pe toţi prietenii noştri comuni. Toată lumea i-a dat mesaje şi i-au spus că să se ducă acasă şi să stea cu familia lui că fata nu e ce trebuie. Familia e pentru mine cel mai important lucru pe pământ, e Dumnezeu. I-am explicat, i-am zis pas cu pas. I-am spus că eşti Champions League, nu ai cum să decazi să te duci în liga a patra. Totul este acoperit. Eu am toate discuţiile de la Reghecampf. Am şi adresa domnişoarei. Îl învăţa cum să divorţeze. Cred că îl are cu ceva la mână că altfel nu ai cum să facă aşa ceva şi să decazi în halul ăsta”, a spus Anamaria Prodan la podcastul lui Codin Maticiuc.

Vedeta, dezamăgită de scandalul la care s-a ajuns

Agentul FIFA a ajuns la capătul puterilor şi spune că este extrem de dezamăgită de situaţia în care s-a ajuns. “Pornirea mea nu e pe această fată. Datorită lui Reghecampf e cunoscută Corina Caciuc. Este dezamăgire, o dezamăgire foarte mare. I-am spus că fiecare bărbat greşeşte, dar noi am construit ceva singuri, fără niciun ajutor. Nu ai cum să te face de râs şi să te arate lumea cu degetul. Noi avem 4 copii care au 23, 22, 19 ani. Nu ai cum să decazi în halul ăsta. Bat numai bărbaţi, niciodată nu-mi măsor puterile cu femeile. Nu m-aş fi dus niciodată să mă înjosesc şi să îi bat amantele lui Reghecampf. Asta, ultima, era la botul calului în Dubai, acolo unde am şi eu casă. Pe actuala a ţinut-o în casă la mine”, a mai spus Anamaria Prodan, conform sursei citate.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Poate lua Dinamo titlul în Liga 1 în acest sezon?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:36 22 dec.
Napoli a câștigat Supercupa Italiei! Victorie pentru campioană în finala cu Bologna
23:19 22 dec.
Universitatea Craiova a urcat pe primul loc, dar s-a enervat la interviu: “Nu mă mai întrebați”
22:40 22 dec.
David Matei, în culmea fericirii după dubla din Universitatea Craiova – Csikszereda 5-0: “Cadou de Crăciun pentru ei”
22:22 22 dec.
VideoJurnal Antena Sport | Amalia Lică își face toate poftele la târgurile de Crăciun
22:04 22 dec.
Nota primită de Siyabonga Ngezana, la debutul la Cupa Africii pe Națiuni 2025! Victorie pentru Africa de Sud în primul meci
21:51 22 dec.
Universitatea Craiova – Csikszereda 5-0. Oltenii au făcut spectacol și au încheiat anul pe primul loc
1 Decizia radicală luată de Dan Şucu la Rapid! Lovitură din plin pentru giuleşteni 2 Verdict în cazul fazei controversate din FCSB – Rapid 2-1: “Aş da penalty, e henţ” 3 Mihai Stoica, ironie devastatoare pentru Alexandru Dobre după FCSB – Rapid 2-1: “Faimosul căpitan care spunea…” 4 Gigi Becali s-a răzgândit şi îi prelungeşte contractul. Anunţul făcut de Mihai Stoica: “E admirabil ce face” 5 Primul jucător care pleacă de la Rapid în această iarnă! Anunţul lui Victor Angelescu 6 Decizia finală luată de Gigi Becali în cazul lui Vlad Chiricheş. Ce se întâmplă cu fundaşul de la FCSB
Citește și