Foto

Simona Halep surprinde din nou! Prima imagine din luna de miere. Unde se distrează alături de Toni Iuruc

Gabriel Zamfirescu Publicat: 19 septembrie 2021, 8:51

Comentarii
Simona Halep surprinde din nou! Prima imagine din luna de miere. Unde se distrează alături de Toni Iuruc

Simona Halep divorţează de Toni Iuruc / Instagram Simona Halep

Simona Halep a făcut cel mai important pas al vieţii. A decis să-şi unească destinele cu Toni Iuruc şi a spus cel mai important “Da” din viaţa ei. După cununia civilă, campioana noastră a plecat în luna de miere alături de Toni Iuruc.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Prima imagine cu Simona Halep din luna de miere

La câteva ore după ce a ajuns în Turcia, Simona Halep a postat pe reţelele de socializare şi prima imagine din această destinaţie de vis. Simona Halep şi Toni Iuruc îşi petrec luna de miere în Turcia, iar Simona se relaxează. Stă într-un leagăn. Toni Iuruc lipseşte din poză, dar cel mai probabil, soţul Simonei Halep este cel care a făcut poza.

Simona Halep şi Toni Iuruc şi-au unit destinele

Simona Halep şi Toni Iuruc au plecat, la trei zile după nuntă, într-o destinaţie exotică. Cei doi nu s-au ferit de privirile fanilor şi au ales o cursă de linie. Pe pistă, „Simo” s-a întâlnit cu Simona Radiş, cea care i-a adus României, alături de Ancuţa Bodnar, aurul la Jocurile Olimpice de la Tokyo. Canotoarele tricolore au terminat primele proba de dublu vâsle. Simona Radiş a şi făcut o poză în care apare alături de Simona Halep. „Ce coincidenţă. Acelaşi nume, acelaşi avion”, a fost mesajul care a însoţit postarea de pe Instagram.

Simona Halep are două săptămâni de vacanţă. Pentru campioana noastră urmează prezenţa la Indian Wells, turneu care se va disputa între 6 şi 17 octombrie. „Simo” va pleca spre Statele Unite pe data de 2 octombrie. După, Halep va juca la Moscova şi la Transylvania Open. Este nerăbdătoare să evolueze în fața publicului de la Cluj.

„Am ales să joc la Indian Wells pentru că este turneu Mandatory, încă sunt acolo pe tablou, la Moscova pentru că am câştigat turneul şi am avut un sentiment plăcut să joc acolo tot timpul, iar la Cluj (n.r. – Transylvania Open) am ales să evoluez pentru că îmi place orașul.

Reclamă
Reclamă

E un turneu la noi în ţară, sunt oameni frumoşi care mereu mă aşteaptă cu plăcere şi mă fac să mă simt bine„, a precizat Simona Halep la o conferinţă de presă.

 

Reclamă

 

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Care e cel mai mare jucător "şlefuit" de Mircea Lucescu?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
19:32

UTA – FC Botoşani 3-1. “Bătrâna Doamnă” rămâne pe primul loc în play-out-ul Ligii 1

19:27

Gestul superb făcut de Dynamo Kiev pentru Mircea Lucescu. Ce au făcut jucătorii la meciul de astăzi

19:08

Carlos Alcaraz s-a calificat în finala de la Monte Carlo! Îl va întâlni pe Jannik Sinner în ultimul act

18:50

FCSB – Oțelul LIVE TEXT (20:00). Rădoi a decis: Târnovanu e titular. Echipa de start

18:50

Ratarea Mondialului l-a dus la psiholog. Jucătorul lui Chivu admite: „Mă uitam în punct fix și nu înțelegeam”

18:23

Gabriela Ruse s-a oprit în semifinale la Linz! Mirra Andreeva, încă o victorie în faţa unei românce

1 Patronul lui PAOK a decis: 8 milioane de euro pentru Răzvan Lucescu 2 O nouă tragedie în fotbalul românesc! A murit în accident de mașină 3 Decizia luată de PAOK Salonic, după ce Răzvan Lucescu le-a interzis jucătorilor să participe la înmormântarea lui Mircea Lucescu 4 Klopp revine pe bancă. A bătut palma cu un club și a stabilit primul transfer: Erling Haaland 5 Apariție surpriză pe Național Arena. Cine a venit să-i spună adio lui Mircea Lucescu: „A marcat o generație” 6 FotoMircea Lucescu a fost înmormântat cu onoruri militare la Cimitirul Bellu
Citește și