Închide meniul
Foto

Tânăra care i-ar fi fost amantă lui Laurențiu Reghecampf seduce pe toată lumea: „M-ai îmbolnăvit!”/ „Am înnebunit”

Antena Sport Publicat: 3 septembrie 2022, 12:49

Reclamă
Tânăra care i-ar fi fost amantă lui Laurențiu Reghecampf seduce pe toată lumea: „M-ai îmbolnăvit!”/ „Am înnebunit”

Florentina Raiciu, imagini spectaculoase din vacanţă / Instagram

Florentina Raiciu, tânăra care i-ar fi fost amantă lui Laurențiu Reghecampf, seduce pe toată lumea pe reţelele sociale. Fosta asistentă TV, acum în vârstă de 33 de ani, face senzaţie pe contul ei de Instagram, acolo unde are peste 85.000 de urmăritori.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Tânăra al cărui nume a fost pronunţat chiar de Anamaria Prodan, atunci când vorbea despre femeile cu care soţul ei ar fi avut escapade amoroase, este de o frumuseţe ieşită din comun. Florentina şi-a petrecut vacanţa în Grecia, iar imaginile postate de ea au devenit virale (VEZI GALERIA FOTO DE MAI JOS).

Florentina Raiciu, tânăra care i-ar fi fost amantă lui Laurențiu Reghecampf, seduce pe toată lumea

Florentina Raciu a făcut mai multe poze pe un iacht şi le-a făcut publice pe reţelele sociale. Acestea au făcut imediat vâlvă printre fanii ei.

Pe mine m-ai înnebunit primul„, „Numai despre tine vorbesc toată ziua” şi „M-ai îmbolnăvit” au fost doar câteva dintre comentariile primite de Raiciu.

Florentina Raiciu
Tânăra care i-ar fi fost amantă lui Laurențiu Reghecampf seduce pe toată lumea. Ce comentarii a primit Florentina Raiciu

Singura relaţie extraconjugală asumată de Laurenţiu Reghecampf a fost cea cu Corina Caciuc. De-a lungul timpul au apărut informaţii conform cărora soţul Anamariei Prodan ar fi avut şi alte relaţii. Iar una dintre ele ar fi fost cu Florentina Raiciu.

Reclamă
Reclamă

Anamaria Prodan, avertizată de Gigi Becali în privinţa Florentinei Raiciu

Chiar dacă presupusa relaţie cu Laurenţiu Reghecampf nu a fost confirmată, Anamaria Prodan a vorbit despre fosta asistentă TV. Florentina Raiciu și Laurențiu Reghecampf s-ar fi cunoscut în Dubai. Gigi Becali este cel care a avertizat-o pe Anamaria Prodan despre ceea ce s-ar fi întâmplat cu soțul ei.

Totuși, vedeta nu a vrut să-l creadă pe patronul lui FCSB. Mai mult, Anamaria ar fi aflat că Reghe i-ar fi oferit bani Florentinei pentru a-și deschide un salon de înfrumusețare în București. Raiciu s-ar fi temut de furia celei cu care Reghecampf este acum în divorţ.

Nu m-aș fi dus în viața mea să îi bat amantele lui Reghecampf. Asta, ultima, era la botul calului, în Dubai, stătea unde aveam și eu casă, acolo o cantonase. Mi-a zis Gigi Becali (n.r. dacă e sigură că Reghecampf a înșelat-o cu Florentina Raiciu). A zis pe post. Gigi este super relaxat, nu vorbește neacoperit niciodată.

Reclamă

Eu am găsit numărul Florentinei, vorbea cu ea, mi se pare. Gigi a zis că de opt ani a luat banii familiei, a făcut afaceri, a deschis domnișoarei salon în Dorobanți. Eu nici nu am văzut-o în realitate vreodată și poate să îți confirme domnișoara. Am înțeles că îi era frică de mine… eu nu bat domnișoare„, a spus Anamaria Prodan în cadrul podcastului cu Natanticu și Codin Maticiuc.

Nu vreau să comentez acest subiect. Mulțumesc”, a fost reacţia Florentinei Raiciu în momentul în care a fost întrebată despre o presupusă relaţie cu Laurenţiu Reghecampf, conform redacţia.ro.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va ajunge Cristiano Ronaldo la borna 1.000 de goluri marcate în carieră?

Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
23:54 15 apr.

PSG şi Barcelona au tremurat, dar s-au calificat în semifinalele Champions League! Dramatism total în sferturi

23:36 15 apr.

UPDATESerhou Guirassy a scris istorie pentru Dortmund! I-a depăşit pe Lewadowski şi Haaland contra Barcelonei

23:32 15 apr.

Aston Villa, două goluri în trei minute cu PSG. Execuţii de senzaţie ale englezilor

23:10 15 apr.

„Sper să nu ratez trofeul”. Cosmin Olăroiu, după calificarea lui Al Sharjah în finala Ligii Campionilor Asiei 2

22:43 15 apr.

Şeful Formulei 1, veşti proaste pentru fani! Ce circuit riscă să iasă din calendar: „Din ce în ce mai dificil”

22:41 15 apr.

Veste uriaşă pentru Dinamo. Se va semna contractul pentru noul stadion din Ştefan cel Mare

1 Echipa din Liga 1 care vrea să-l transfere pe Marius Ştefănescu. Cât cere Gigi Becali în schimbul lui 2 Sorin Cârţu cere ca Florin Tănase şi Ştefan Târnovanu să fie chemaţi la Comisii: „Astea ce înseamnă?” 3 Marius Şumudică, scandal cu Elias Charalambous: „Nişte mizerii! Să-şi ceară scuze” 4 VideoAl Sharjah, echipa lui Cosmin Olăroiu, a întors dramatic soarta semifinalei Ligii Campionilor Asiei 2 5 Gigi Becali, dialog incredibil cu Marius Şumudică: „Eşti arbitru? / Poate fac herpes” 6 „De ce naiba să mă retrag?” Constantin Budescu îl acuză pe Ilie Stan: „Am înţeles că a făcut aşa şi cu alţii”
Citește și