Foto

“Te iubesc!” Gest incredibil făcut de Laurenţiu Reghecampf pentru Anamaria Prodan, în plin scandal de divorţ. Răsturnare totală de situaţie

Antena Sport Publicat: 5 septembrie 2021, 16:43 / Actualizat: 5 septembrie 2021, 21:05

Comentarii
“Te iubesc!” Gest incredibil făcut de Laurenţiu Reghecampf pentru Anamaria Prodan, în plin scandal de divorţ. Răsturnare totală de situaţie

Instagram Anamaria Prodan

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Gestul făcut de Laurenţiu Regehcampf poate schimba tot ce se ştia până acum. Antrenorul Universităţii Craiova i-a făcut cadou un ceas soţiei sale. Ceasul este de la o firmă de lux, iar preţul este cuprins între 31.000 de euro şi 37.000 de euro. “Te iubesc“, este unul dintre hastagurile folosite.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gest incredibil făcut de Laurenţiu Reghecampf pentru Anamaria Prodan

Sursa: Instagram Anamaria Prodan

Şi fiica Anamariei Prodan a postat o imagine care lasă să se înţeleagă că relaţia dintre mama ei şi Laurenţiu Reghecampf este una bună.

Sarah Dumitrescu, fiica Anamariei Prodan din prima căsnicie cu Tiberiu Dumitrescu, a postat o poză pe reţelele de socializare, cu “Bebeto“, fiul cel mic al agentului şi al lui Laurenţiu Reghecampf. În fotografie poate fi însă văzut un detaliu rar întâlnit, care spune mult despre relaţia pe care au avut-o Prodanca şi Reghe. Pe cele două perne din patul în care puştiul dormea sunt inscripţionate numele celor doi, Anamaria şi Laurenţiu Reghecampf.

Reclamă
Reclamă

Anamaria Prodan s-a dezlănţuit! Adevărul despre escapada lui Reghe

Anamaria Prodan nu s-a mai abţinut şi a venit cu o nouă reacţie referitoare la presupusa escapada a lui Laurenţiu Reghecampf, de la Craiova. Prodanca neagă cu vehemenţă faptul că soţul ei s-ar afla în acele imagini. Cei de la Realitatea Sportivă au publicat o serie de imagini cu antrenorul numit recent la Universitatea Craiova, despre care se spune că ar fi fost surprins alături de o tânără la plecarea din faţa unei policlinici din Craiova. Totuși, soția sa, Anamaria Prodan, dezminte informația. Spune că Laurențiu Reghecampf a stat în București, alături de fiul său care a împlinit13 ani.

Antrenorul Craiovei și-a împrumutat mașina unui prieten, în timp ce el a rămas în București alături de fiul său a cărei zi de naștere a fost astăzi.

 

Reclamă

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuși Marius Baciu să ducă FCSB în preliminariile Conference League?
Loading ... Loading ...
Citește și:
14:48

Stafful complet al lui Gică Hagi la naţionala României

14:48

„Blestemul” etern al naționalei care se califică mereu la Mondial, dar nu trece de optimi

14:41

Prinţul William a băut bere cu jucătorii lui Aston Villa, după succesul uriaş din Europa League

14:40

Germania și-a anunțat lotul pentru Cupa Mondială! Fotbalistul care a refuzat România n-a fost convocat

14:15

Eroii Campionatului Mondial | Fotbalul l-a salvat dintr-un lagăr din Maramureș și a câștigat World Cup în 1954

14:10

Naţionala Republicii Democrate Congo îşi anulează cantonamentul local, din cauza epidemiei de Ebola

1 Transfer de Liga Campionilor pentru Al-Hamlawi. Suma oferită pentru jucătorul Universității Craiova 2 Dinamo a făcut un transfer de la FC Argeș. Mutare surpriză 3 Presa din Rusia anunță cine îl înlocuiește pe Răzvan Lucescu la PAOK 4 LPF a decis când se joacă Dinamo – FCSB / Botoșani, finala barajului pentru Conference League 5 Decizia luată de Florinel Coman în privinţa întoarcerii la FCSB! 6 Universitatea Craiova a ofertat un jucător de la U Cluj înainte de finala pentru campionat
Citește și