Închide meniul
Foto

“Te scot la lumină, gâscă!” Anamaria Prodan și-a ieșit din minți. Vedeta le-a trimis nota de plată lui Laurențiu Reghecampf și amantei Corina Caciuc. “Prea ai trăit pe banii familiei mele!”

Antena Sport Publicat: 20 februarie 2022, 9:39

Comentarii
“Te scot la lumină, gâscă!” Anamaria Prodan și-a ieșit din minți. Vedeta le-a trimis nota de plată lui Laurențiu Reghecampf și amantei Corina Caciuc. “Prea ai trăit pe banii familiei mele!”

Colaj cu Laurențiu Reghecampf, Corina Caciuc și Anamaria Prodan / Colaj Instagram

Anamaria Prodan l-a acuzat pe Laurențiu Reghecampf că i-a furat gențile scumpe ca să i le facă cadou Corinei Caciuc. Vedeta a făcut publică factura de la una dintre gențile sale și l-a amenințat pe Reghe că următoarea lor întâlnire la va fi la proces.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Anamaria Prodan i-a umilit pe Laurențiu Reghecampf și Corina Caciuc

Prodan nu s-a ferit să-i arunce insulte lui Reghe. “Gâscă”, “moluscă mică” sau “maimuță mică” sunt doar câteva dintre cuvintele dure pe care impresara i le-a aruncat lui Reghecampf.

Cine fură pus de arătări de oraș plătește legal înzecit. Reghe, limbă de aur! Te scot la lumină, gâscă, și te râde tot mapamondul! Milionar de carton! Am vrut ceas, mi-am luat ceas! Că prea ai trăit pe banii familiei mele și acum miorlăie pe la TV! Ai acte? Moluscă mică! Ne vedem în Dubai, USA, România, la proces!

Genți ai luat? Da! Din casă, să le dai cadou, să te bage în seamă fetele de oraș, maimuța mică!”, a scris Anamaria Prodan, pe contul oficial de Instagram.

Sursa: Instagram Anamaria Prodan

Anamaria Prodan, criză de nervi din cauza lui Laurenţiu Reghecampf şi a amantei Corina Caciuc

Anamaria Prodan nu mai suportă să îl vadă pe Laurenţiu Reghecampf cum îşi neglijează fiul. Vedeta îşi acuză soţul că nu vine să îşi vadă copilul din cauza amantei Corina Caciuc.

Reclamă
Reclamă

Ca ea sunt mii care asteapta unul care Reghecampf. Eu iti spun un lucru. Eu i-am adus tort de 2 ori inaltimea lui si pe urma tu postezi, in conditiile in care nu i-ai adus o prăjtură fiului tau, un tort ridicol cu flori uscate pe el? Este ridicol, penibil și scârbos. Nu îl iubește pe Bebe, daca il iubește nu vine sa il vadă? I-am zis azi, bă nu iti este rusine? El nu poate să se mai numească tatăl lui. Un așa tată nu există„, a spus Anamaria Prodan la Xtra Night Show, conform spynews.ro.

Lupta dintre Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf se transformă în „război”. Impresara vrea custodie exclusivă și vrea ca antrenorul să plătească o pensie alimentară de 5000 de euro.

agentul de jucători vrea să demonstreze că Laurențiu Reghecampf este singurul vinovat pentru destrămarea căsniciei lor. Acesta ar fi avut relații extraconjugale de aproximativ opt ani

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cum se va termina derby-ul etapei a 13-a din Liga 1, Dinamo - Rapid?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
11:46
Neluţu Varga a ales: cine va fi noul preşedinte de la CFR Cluj, după plecarea lui Cristi Balaj
11:08
Mihai Stoica se teme înainte de Metaloglobus – FCSB. Decizia luată de campioni în privinţa echipei de start
10:55
Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinale la Osaka. Victorie în trei seturi: “Sunt mulţumită de prestaţia mea”
10:36
Situaţie şocantă pentru Laurenţiu Reghecampf. Focuri de armă şi proteste incredibile înaintea meciului din Liga Campionilor
10:20
Posibilele adversare ale României din Liga Naţiunilor. “Tricolorii” pot întâlni Ungaria sau, din nou, Kosovo
10:06
Victor Piţurcă, reacţie fermă despre situaţia lui Cristi Chivu de la Inter: “De asta mai are nevoie”
1 VIDEORomânia a învins Serbia şi la masculin şi la feminin! Tricolorii şi tricolorele, în sferturi la European 2 Adrian Mutu a dat lovitura! Anunţul oficial 3 Gigi Becali s-a decis şi îi prelungeşte contractul titularului de la FCSB: “Niciodată nu lasă jucători aşa” 4 Gigi Becali a anunţat un nou transfer la FCSB: “Se uită Meme” 5 Situație scandaloasă în finalul meciului Csikszereda – CFR Cluj! George Găman le-a anulat un gol ciucanilor 6 Robert Ilyeș l-a desființat, după 2-2 cu CFR: „Nu se poate așa ceva! Primul tren și trimis la Budapesta”
Citește și