Foto

Cât de frumoasă este Denisa, fiica cea mare a lui Gabi Balint: “Eşti scoasă din cartea cu basme!” Tânăra este de o frumuseţe uimitoare

Valentin Pîrcălabu Publicat: 19 mai 2023, 17:00 / Actualizat: 20 mai 2023, 17:11

Comentarii
Cât de frumoasă este Denisa, fiica cea mare a lui Gabi Balint: “Eşti scoasă din cartea cu basme!” Tânăra este de o frumuseţe uimitoare

Colaj Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Cât de frumoasă este Denisa, fiica cea mare a lui Gabi Balint. Fostul mare jucător al Stelei are cu ce se mândri, iar fiica cea mare este una din “comorile” fostului internaţional român.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Denisa Balint are 24 de ani şi face senzaţie pe reţelele de socializare. Balint îşi iubeşte enorm fiica cea mare, iar cei doi au o legătură extrem de strânsă.

Cât de frumoasă este Denisa, fiica cea mare a lui Gabi Balint

Pe lângă aspectul fizic perfect, Denisa Balint a fost şi un copil interesat de educaţie. Denisa a studiat şi a absolvit în Spania Institutul European de Design.

Denisa Balint este o prezenţă extrem de activă pe reţelele de socializare, spre bucuria fanilor care o asaltează cu complimente. “Superbă şi minunată” sau “Eşti scoasă din cartea cu basme” sunt doar câteva dintre comentariile primite de Denisa Balint la postările sale. (VEZI IMAGINI DE SENZAŢIE ÎN GALERIA FOTO CU DENISA BALINT)

În vârstă de 60 de ani, Gabi Balint are două fiice. Pe Denisa şi pe Roa Lorelai Andreea, în vârstă de 12 ani.

Reclamă
Reclamă

Gabi Balint, dezvăluiri la AS.ro LIVE

Gabi Balint a dezvăluit la AS.ro LIVE cum a ajuns să bată penalty în finala Cupei Campionilor Europeni, câștigată de Steaua, la penalty-uri, în fața Barcelonei, scor 2-0.

Marius Lăcătuș a fost cel care l-a convins pe Balint să bată penalty. Ambii erau extrem de tineri, ”Fiara” avea 22 de ani, în timp ce Balint avea 23 de ani.

”Aveam 23 de ani eu, 22 de ani el. Tot ce am scris eu, așa s-a întâmplat. Eu am bătut penalty pentru că m-a pus el. A zis el: hai. Am zis, eu mai mare ca el, ziceam să nu fiu eu mai așa, am zis: da, mă, bat, dar dacă nu mă întreabă nimeni. După, el a zis: nea Imi, hai că dăm noi”, a dezvăluit Balint la AS.ro LIVE.

Reclamă

Balint a dezvăluit că el și colegii săi au petrecut cu vin, după finala Cupei Campionilor Europeni câștigată de Steaua în 86, în fața celor de la Barcelona.

”Nu am știut să ne bucurăm atunci. Noi am realizat atunci când am venit în țară, când am văzut puhoiul de lume la aeroport. Ne-am distrat puțin la hotel, acolo. Ne-au făcut spaniolii un tort, am avut niște vin de-al nostru. Nimeni nu ne știa pe acolo. Am ieșit puțin cu Belo la cumpărături”, a mai spus Balint.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va marca mai multe goluri la acest mondial între Messi şi Ronaldo?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
21:00

“Lovitură pe piața transferurilor”. Georgi Milanov și-a găsit echipă după ce a plecat de la Dinamo

20:47

Bosnia Herțegovina – Qatar, ora 22:00, LIVE VIDEO pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY. Meci de totul sau nimic. Echipele

20:38

VideoJurnal Antena Sport | Toate visurile duc la Roma

20:35

Canada – Elveţia, ora 22:00, LIVE VIDEO pe Antena 1 şi AntenaPLAY. Duel pentru locul 1. Echipele de start

20:22

Lovitură uriașă pentru Steaua! Decizia pe care o pregătește Comitetul Executiv FRF

20:12

Echipa din Liga 1 cu care ar putea semna Mamadou Thiam după ce a plecat de la FCSB!

1 Cum arată în timp real şaisprezecimile Campionatului Mondial 2026. Update după fiecare meci 2 Istvan Kovacs, delegat din nou la Cupa Mondială! Meci uriaș pentru arbitrul român 3 Campionatul Mondial 2026 | Rezultate, program şi clasamente de la turneul final din Statele Unite, Canada şi Mexic 4 VIDEOCristiano Ronaldo, replică pentru Lionel Messi! Record istoric în meciul cu Uzbekistan, LIVE pe AntenaPLAY 5 FotoDiferenţa de vârstă dintre Lionel Messi şi soţia lui, Antonella. Povestea lor de dragoste, scenariu de film 6 Denis Drăguş a decis dacă vine la FCSB: “Onorat”
Citește și