Închide meniul
Foto

Ce s-a ales de femeia acuzată că şi-a înşelat soţul cu un coleg de-al lui. Cei doi bărbaţi s-ar fi luat la bătaie

Valentin Pîrcălabu Publicat: 29 mai 2023, 12:56 / Actualizat: 16 iunie 2023, 15:03

  • Ce s-a ales de femeia care şi-ar fi înşelat soţul cu un coleg de-al lui
  • Cum arată acum superba soţie a lui Luka Jovic

Ce s-a ales de femeia acuzată că şi-a înşelat soţul cu un coleg de-al lui. Este vorba de Sofia Milosevic, cea care este căsătorită cu Luka Jovic.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Sofia Milosevic a fost acuzată în presa din Serbia, în timpul Campionatului Mondial din Qatar, că l-ar fi înşelat pe Luka Jovic cu Nemanja Gudelj. Conform jurnaliştilor sârbi, cei doi chiar s-ar fi luat la bătaie.

Ce s-a ales de femeia acuzată că şi-a înşelat soţul cu un coleg de-al lui

La scurt timp, toate părţile implicate în acest scandal au negat cu vehemenţă toate aceste acuzaţii. Sofia Milosevic şi Luka Jovic, care joacă acum la Fiorentina, au trecut peste acest scandal. Femeia este extrem de activă pe reţelele de socializare şi pare mai fericită ca niciodată lângă soţul său.

Reclamă

Sofia este un model de succes şi arată demenţial. (VEZI IMAGINI INCENDIARE ÎN GALERIA FOTO)

Naţionala Serbiei, zguduită de mai multe scandaluri amoroase la Campionatul Mondial din Qatar

Ana Rajkovic, soţia lui Pedrag Rajkovic, a reacţionat după ce au apărut informaţii conform cărora şi-ar fi înşelat soţul cu Dusan Vlahovic, colegul acestuia de la naţionala Serbiei.

Reclamă

În presa din Serbia e scandal monstru. Jurnaliştii sârbi susţin că e Dusan Vlahovic a avut o relaţie extraconjugală cu soţia lui Pedrag Rajkovic, chiar în cantonamentul Serbiei din Qatar.

Ana Rajkovic a postat pe reţelele de socializare o imagine în care apare de soţul său şi lasă să se înţeleagă că relaţia este una perfectă şi transmite că zvonurile nu sunt adevărate.

Lumea împrăștie tot felul de zvonuri false, fără a verifica informațiile. Credeți-mă că am supraviețuit unor lucruri mai grave. Au încercat să atace o leoaică rănită, dar să știți că turma se apără și ar fi bine să ne ignore de-acum încolo„, a spus, în timpul Campionatului Mondial din Qatar, Ana Rajkovic.

Reclamă

Şi Vlahovic a respins acuzaţiile. „Îmi pare rău că trebuie să încep conferința de presă de la Campionatul Mondial în acest fel, dar trebuie să ating subiectul. Numele meu a fost purtat într-un scandal. Tot ce ați citit e absurd”, a fost discursul lui Vlahovic la acel moment.

Reclamă
Citește și:
Pe același subiect
Extra • 5 mai, 17:38
FOTO
Cine este tânăra care s-a iubit cu mai mulţi bărbaţi celebri. Povestea a început într-o benzinărie: „Bărbaţii erau tot mai nesimţiţi!”
Luka Jovic, Eintracht Frankfurt
Fotbal extern • 17 ian., 18:34
Atacantul de 60 de milioane de euro, gonit de Real Madrid, a făcut show în Germania! A înscris în 28 de minute cât a făcut-o la Real în 32 de meciuri
Zinedine Zidane
Fotbal extern • 12 ian., 20:07
Real Madrid renunță la jucătorul pe care a plătit 60 de milione de euro. Anunțul făcut de Bild
Luka Jovic
Fotbal • 18 nov., 20:40
Serbia – Rusia 5-0. Luka Jovic i-a ajutat pe tricolori. Evoluţie fantastică a atacantului de la Real Madrid
Luka Jovic
Fotbal extern • 23 oct., 9:54
Luka Jovic riscă 6 luni de închisoare. Autorităţile sârbe l-au trimis în judecată după acţiunile incredibile
Ultimele știri
13:43 Gigi Becali, vehement în cazul de dopaj al Simonei Halep: „Ce vină are ea?! Nu trebuia să aibă încredere” 13:00 Fotbal în fiecare zi, în AntenaPLAY. Benfica – Porto şi spectacolul din Portugalia şi Italia 12:58 Foto„Frumuseţe stratosferică!” Mădălina Ghenea i-a înnebunit pe fani cu ultima apariţie: „Un înger” 12:23 Gigi Becali a făcut un anunţ bombă: „CSA nu o să mai poată să folosească marca Steaua! E înşelăciune, Talpan a semnat!” 11:15 Dennis Man, în cea mai scumpă echipă din Serie B. Cât a ajuns cota românului 11:03 Prima reacţie a lui Gigi Becali, după Sepsi – FCSB 2-5! Atac la Vassaras: „Lasă-ne, bă, frate în pace! Du-te în Grecia ta!” 10:38 Prima reacţie a lui Dragos Iancu, după accidentarea groaznică din meciul cu Petrolul 10:34 Cum l-a caracterizat antrenorul Parmei pe Valentin Mihăilă după meciul cu Sampdoria 9:44 Liviu Ciobotariu a izbucnit la conferinţa de presă, după Sepsi – FCSB 2-5: „A fost o umilință. Nu pot să accept așa ceva” 9:13 Ţara Galilor – Australia 40-6. Galezii s-au calificat în sferturile Cupei Mondiale Vezi toate știrile
EMISIUNI
Eduard Novak, la AS.ro LIVE
Eduard Novak, la AS.ro LIVE