Foto

„Ce te intimidează cel mai mult la mine?” Fiica lui Gabi Balint a primit răspunsul imediat

Valentin Pîrcălabu Publicat: 6 octombrie 2023, 17:20 / Actualizat: 9 octombrie 2023, 20:00

Comentarii
„Ce te intimidează cel mai mult la mine?” Fiica lui Gabi Balint a primit răspunsul imediat

Colaj Instagram

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

„Ce te intimidează cel mai mult la mine?” Fiica lui Gabi Balint a primit răspunsul imediat. Fiica lui Gabi Balint continuă să facă senzaţie pe reţelele de socializare. Denisa Balint şi-a provocat fanii să îi răspundă la o întrebare.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Denisa este fiica cea mare a lui Gabi Balint şi o prezenţă activă pe reţelele de socializare. Tânăra postează pe reţelele de socializare în ipostaze provocatoare. (VEZI IMAGINI DE SENZAŢIE ÎN GALERIA FOTO)

Fiica lui Gabi Balint a primit răspunsul imediat

Mai mult, această interacţionează des cu urmăritorii săi de pe internet. „Ce te intimidează cel mai mult la mine„, a fost ultima provocare lansată. „Privirea”, i-a răspuns imediat un fan.

Denisa Balint a pozat într-o ţinută sexy şi a lăsat să i se vadă silueta perfectă. Tânăra, care are 24 de ani, a absolvit facultatea. Ea a studiat în Spania la Institutul European de Design.

În vârstă de 60 de ani, Gabi Balint are două fiice. Pe Denisa şi pe Roa Lorelai Andreea, în vârstă de 12 ani.

Reclamă
Reclamă

Gabi Balint, dezvăluiri la AS.ro LIVE

Gabi Balint a dezvăluit la AS.ro LIVE cum a ajuns să bată penalty în finala Cupei Campionilor Europeni, câștigată de Steaua, la penalty-uri, în fața Barcelonei, scor 2-0.

Marius Lăcătuș a fost cel care l-a convins pe Balint să bată penalty. Ambii erau extrem de tineri, ”Fiara” avea 22 de ani, în timp ce Balint avea 23 de ani.

”Aveam 23 de ani eu, 22 de ani el. Tot ce am scris eu, așa s-a întâmplat. Eu am bătut penalty pentru că m-a pus el. A zis el: hai. Am zis, eu mai mare ca el, ziceam să nu fiu eu mai așa, am zis: da, mă, bat, dar dacă nu mă întreabă nimeni. După, el a zis: nea Imi, hai că dăm noi”, a dezvăluit Balint la AS.ro LIVE.

Reclamă

Balint a dezvăluit că el și colegii săi au petrecut cu vin, după finala Cupei Campionilor Europeni câștigată de Steaua în 86, în fața celor de la Barcelona.

”Nu am știut să ne bucurăm atunci. Noi am realizat atunci când am venit în țară, când am văzut puhoiul de lume la aeroport. Ne-am distrat puțin la hotel, acolo. Ne-au făcut spaniolii un tort, am avut niște vin de-al nostru. Nimeni nu ne știa pe acolo. Am ieșit puțin cu Belo la cumpărături”, a mai spus Balint.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va marca mai multe goluri pentru FCSB în acest sezon dintre Bîrligea şi Garita?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
15:40

Craiova – Dinamo și CFR – U Cluj sunt șocurile din grupele Cupei României! Cu cine au picat FCSB și Rapid

15:28

„Here we go!” Barcelona a mai făcut un transfer! Eroul de la Mondial vine pe Camp Nou

15:18

Petrolul – Rapid, LIVE TEXT (20:30). Cu Pancu în tribune, giuleştenii speră la victorie

14:50

Unde se joacă Dinamo – FCSB. Răsturnare de situaţie, e oficial!

14:12

Hansi Flick a luat decizia! Ce atacant ajunge la Barca înaintea lui Julian Alvarez. Nu este Lautaro

14:00

Campionatul European de Volei: Franța a trecut de Slovacia, în AntenaPLAY! Programul zilei

1 Veste tragică despre Ion Crăciunescu. Mitică Dragomir: „Păcat!” Ce s-a aflat acum despre boala care l-a lovit 2 Marius Șumudică, lovit din plin înaintea derby-ului cu FCSB: a reziliat unilateral contractul cu CFR Cluj 3 Lovitură de teatru: Liverpool a lansat o ofertă de 58 de milioane pentru înlocuitorul lui Salah! Răspunsul a venit imediat 4 UPDATEPrimul jucător pe care Mihai Rotaru îl transferă. Meciul cu Ararat este ultimul pentru vedeta Craiovei 5 Max Verstappen şi-a prelungit contractul cu Red Bull 6 Tottenham și Manchester City, acord pentru un transfer istoric: 100 de milioane de euro
Citește și