Femeia care are iubit cu 15 ani mai mare nu s-a abţinut şi a avut o nou apariţie fabuloasă care a pus pe toată lumea pe jar. Miruna Lazea trăieşte o frumoasă poveste de dragoste cu Marius Constantin, care este cu 15 ani mai în vârstă.
Miruna Lazea (23 de ani) a postat noi imagini din vacanţă, alături de Marius Constantin (38 de ani), iar fanii au reacţionat imediat. Aceştia au asaltat-o cu mesaje de admiraţie. (VEZI IMAGINI INCENDIARE CU MIRUNA LAZEA ŞI MARIUS CONSTANTIN ÎN GALERIA FOTO)
Femeia care are iubit cu 15 ani mai mare nu s-a abţinut
“Perla Banatului, tată“, “Eşti superbă” sau “Noroc cu tine, că nu este soare” au fost câteva dintre mesajele primite de Miruna Lazea.
Miruna Lazea este supranumită „Perla Banatului” şi este de o frumuseţe ieşită din comun. Frumoasa brunetă cântă la nunţile românilor şi este una dintre cele mai apreciate cântăreţe pe aceasă nişă.
Iubita lui Marius Constantin este foarte cunoscută şi în mediul online. Pe TikTok, platformă pe care este extrem de activă, este urmărită de peste 800.000 de oameni, având peste 20 de milioane de like-uri la videoclipurile postate.
Marius Constantin a divorţat de Kinga, femeia care era cu 10 ani mai mare decât el. Ulterior, acesta şi-a găsit liniştea sentimentală în braţele Mirunei Lazea.
Marius Constantin a venit şi la centenarul Rapidului, alături de Miruna Lazea
Marius Constantin nu putea lipsi de la sărbătoarea de centenar a Rapidului. Fundașul a evoluat în Giulești timp de șase sezoane, mai exact între 2004 și 2010.
Fundașul de 38 de ani a venit însoțit în Giulești de frumoasa sa iubită, Miruna Lazea, în vârstă de 23 de ani.
Tânăra a atras toate privirile lângă partenerul ei cu 15 ani mai în vârstă decât ea. Aceasta a purtat o ținută formată dintr-un compleu de piele, care îi scotea în evidență talia de invidiat.
Cei doi, Miruna Lazea și Marius Constantin, formează un cuplu de la începutul anului, și nu se mai feresc să se afișeze împreună. Aceștia au postat și o fotografie de la evenimentul spectaculos desfășurat în Giulești, în timp ce femeia a imortalizat multe dintre momente pe TikTok.
La fotografia postată din Giulești, Miruna Lazea a scris și un mesaj: „Aveam nevoie de cineva care să mă apere”, a notat frumoasa interpretă de muzică de petrecere, pe contul oficial de Instagram.
- Femeia care are iubit cu 15 ani mai mare nu s-a abţinut
- A avut o nou apariţie fabuloasă care a pus pe toată lumea pe jar
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Gigi Becali a pierdut procesul cu Poliţia Rutieră. I-a fost reţinut carnetul şi acuză: “Stau la şmecherie!”
- Cât costă să petreci Paștele la hotelul deținut de Simona Halep, în Poiana Braşov. Preţurile nu sunt pentru orice buzunar
- Ce dezastru! Ce s-a ales de apartamentele lui Cristi Borcea din Dubai
- Anunţul făcut de Cosmin Olăroiu după ce le-a oferit cazare şi masă elevilor români blocaţi în Dubai
- Marius Constantin sparge lemne în tricoul Universităţii Craiova. Imaginile postate de soţia mai tânără cu 15 ani




























