Jurnal Antena Sport | Bat America în lung şi-n lat
Doi români stabiliți în Germania sunt martori la Mondialul american, de la Miami până la Toronto. Dacă se califica și România, tatăl și fiul nu ar fi ratat niciun meci. Au fost peste tot cu naționala.