Doar 20 minute s-a putut bucura de noua achiziţie. A oprit pe autostradă, din cauza unor probleme tehnice, şi a fost lovit din spate de o utilitară.
Lamborghini distrus la scurt timp după ce a fost cumpărat
Cel care conducea duba a suferit răni minore, care nu i-au pus viaţa în pericol.
"Este doar o maşină! Totuşi, de această dată a fost vorba de un Lamborghini nou, care era cumpărat de 20 de minute. A fost tamponat de un şofer nevinovat", se anunţă în comunicatul Poliţiei din Yorkshire.
Paguba este uriaşă din moment ce era vorba de un Lamborghini Huracan Spyder, care atinge o viteză maximă de 324 km/h. Are nevoie de numai 3.4 secunde pentru a accelera la 100 km/h.
- Accidentul a avut loc în Marea Britanie
- Vinovat este chiar şoferul din Lamborghini
- Marele Premiu al Azerbaidjanului e live în AntenaPLAY, în perioada 19-21 septembrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Marius Şumudică a bătut palma cu noua echipă, după ce a refuzat să revină în Liga 1: “M-am înţeles”
- Ultimatum pentru Ruben Amorim, după startul dezastruos de sezon al lui Manchester United: “Să câştige rapid”
- Adrian Mutu îi spulberă lui Dinamo visul suprem: “Sunt buni cu echipe medii spre slabe”
- Viitorul lui Cristi Chivu pe banca lui Inter, decis. Anunţul lui Fabrizio Romano înaintea meciului cu Ajax
- “N-avem noi bani pentru ei”. Gică Hagi, reacţie savuroasă după ce a jucat în Legends Charity Game