"E pregătit pentru a simți gustul primului său Old Firm. Va reuși să-și stăpânească emoțiile pentru nu vor fi suporteri pe stadion.
"Ianis Hagi deţine acea atingere magică"
Ianis Hagi deține acea atingere de balon magică pentru a tranșa meciul în treimea adversă", susţin cei de la Glasgow Times.
Ianis va reedita duelul cu Ajer, din Norvegia – România (4-0). Atunci, nordicul l-a forţat pe Hagi să greşească în mai multe rânduri. Sâmbătă, va fi rândul mijlocaşului să îşi ia revanşa.
Ianis Hagi se află şi pe primul loc al unui top important. Mijlocaşul român este jucătorul cu cele mai multe assist-uri din acest sezon.
Fiul "Regelui" şi-a trecut în cont 7 pase decisive, dintre care cinci în campionat şi două în Europa League.
- Ianis Hagi e anunţat titular în primul său Celtic - Rangers
- Hagi şi-a trecut în cont 7 pase de gol
- WTT Champions Yokohoama 2026 se vede în AntenaPLAY (4-9 august)
- AC Milan - Inter, e pe 5 august, de la ora 14:05, în AntenaPLAY
- 20.000 de abonați! Două echipe din liga a treia spaniolă rup norma, în plină criză sportivă
- Prima federație de fotbal care retrage sprijinul pentru realegerea lui Infantino la conducerea FIFA
- Florinel Coman, show total la Al Gharafa. Jucătorul dorit de Gigi Becali la FCSB a marcat spectaculos
- Mihai Lixandru, prima reacţie după plecarea de la FCSB: „A venit momentul”
- PSV – AZ Alkmaar 0-4. Dennis Man şi colegii săi, umiliţi în AntenaPLAY



































