Introdus pe teren în minutul 75, Ianis a oferit o pasă de gol cinci minute mai târziu la a cincea reuşită a oaspeţilor.
Ianis Hagi, lăudat de Mirel Rădoi
Rădoi nu înţelege de ce jucătorul lui Rangers este atât de des criticat. E convins că fiul "Regelui" a meritat cele 3.5 milioane de euro plătite de echipa lui Steven Gerrard.
"El este foarte relaxat, înţelege. S-a născut cu presiune! Numele Hagi deja îţi dă presiune, să mai ai şi un tată care a fost cel mai bun fotbalist al tuturor timpurilor…e clar că, oricât ai vrea să ascunzi acea presiune, nu ai cum, pentru că te-ai născut cu ea.
El ştie şi încearcă să o perceapă ca atare, să o folosească în aspectele pozitive", a declarat Mirel Rădoi în exclusivitate pentru AS.ro.
- Motherwell - Rangers 1-5
- Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 75
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Lionel Messi, gol din lovitură liberă într-un „thriller” cu 5 goluri în Major League Soccer! L-a depășit pe marele Pele
- Echipa lui Reghecampf, eliminată dramatic din Liga Campionilor Africii. A primit golul decisiv la ultima fază
- Nota luată de Dennis Man după ce a fost schimbat la pauza meciului Telstar – PSV
- Ce notă a luat Andrei Rațiu pentru evoluţia cu Barcelona
- Lovitură pentru Pep Guardiola! S-a accidentat cu mai puțin de două ore înaintea finalei cu Arsenal
































