Ladislau Boloni a fost demis de Gent după numai 25 de zile de la numirea în funcţia de antrenor. Românul poate deveni din nou în fotbal.
„Laszlo Boloni va fi succesorul lui Danny Pogiatos în conducerea tehnică a celor de la Panathinaikos!Antrenorul român în vârstă de 67 de ani este alegerea lui Giannis Alfouzos pentru banca alb-verde, iar informațiile arată că antrenorul român a ajuns deja la un acord cu și este foarte probabil ca acesta să fie deja la Atena pentru a ratifica acordul verbal stabilit ieri între cele două părți”, scrie site-ul sdna.gr.
Panathinaikos Atena traversează o perioadă grea, fiind pe locul 12 din 14 echipe, cu doar un punct după trei etape. Formația greacă nu a mai câștigat titlul din sezonul 2009-2010..
Boloni a plecat cu scandal de la Gent
„Este o lovitură sub centură! Oricine spune astfel de lucruri nu are niciun pic de respect pentru meseria mea, dar nu își respectă nici propria meserie", spunea Boloni în momentul demiterii de la Gent.
- Ladislau Boloni și-a găsit echipă
- Românul poate antrena o formație de tradiție
- Cursa Marelui Premiu de la Miami e duminică, 3 mai, de la ora 22:50, pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Meciurile României de la Campionatul Mondial de hochei, Divizia I/B sunt LIVE în AntenaPLAY
- Miraculos! O nou-promovată din Europa a cucerit titlul și primul trofeu din istoria de 128 de ani a clubului
- Au promovat în premieră și au fost felicitați de președintele țării: „Le urez mult succes”
- “Dacă vor să fie aici..”. Mirel Rădoi, ultimatum pentru jucătorii săi după două eșecuri în două meciuri
- Presa turcă nu l-a menajat pe Mirel Rădoi, după începutul catastrofal pe banca lui Gaziantep!
- Mirel Rădoi, a doua înfrângere în două meciuri pe banca lui Gaziantep! Golaveraj devastator: 0-5!

































