"Tot sezonul am fost o echipă slabă, bătută din cauza lipsei de intensitate. Echipele pot înscrie foarte uşor împotriva noastră. Am pierdut multe puncte unde nu trebuia. Meciul acesta a fost ca o oglindă a întreg sezonului.
Real Madrid şi-a făcut treaba bine, nu a pierdut niciun meci după pauză şi merită laudele noastre, dar şi noi i-am ajutat. Noi am pierdut multe puncte, trebuie să apară criticile, începând cu jucătorii", a spus Messi după meci.
Messi se teme de returul cu Napoli
Chiar dacă fanii catalanilor se consideră aproape calificaţi în sferturile de finală ale UEFA Champions League, Messi trage un semnal de alarmă şi aduce aminte de catastrofele cu Roma şi Liverpool.
În turul optimilor, Napoli şi Barcelona au încheiat la egalitate, 1-1.
"Totul a mers rău pentru noi din ianuarie. Dacă nu schimbăm nimic, vom pierde împotriva lui Napoli. Suporterii sunt frustraţi, mai ales după meciurile cu Roma şi Liverpool", a mai spus Messi.
- Lionel Messi a marcat un gol în meciul cu Osasuna
- Messi anunţă că Barcelona poate pierde returul cu Napoli
- Meciul porneşte de la 1-1, după remiza din Italia
- PAOK - OFI Creta, finala Cupei Greciei, se vede LIVE în AntenaPLAY (sâmbătă, 20:30)
- Al Ahli – Machida, finala Ligii Campionilor Asiei, e LIVE în AntenaPLAY (sâmbătă, 19:15)
- Verdictul presei din Grecia, după ce Răzvan Lucescu a pierdut Cupa Greciei: “Un PAOK naiv”
- Momentul în care OFI Creta a primit trofeul Cupei Greciei, după ce a învins în finală echipa lui Răzvan Lucescu!
- Momentul trist în care Răzvan Lucescu a primit medalia, după finala pierdută dramatic de PAOK
- Răzvan Lucescu, prima reacţie după ce PAOK Salonic a pierdut dramatic Cupa Greciei: “O noapte neagră”
- Au “invadat” terenul după ce au cucerit Cupa Greciei, contra echipei lui Răzvan Lucescu! Lacrimi după victorie
































