"Condiţiile sunt unele normale de cămin. Eu nu prea am avut de-a face cu cămine studenţeşti, dar mi-a adus aminte de armată. Aici mă refer la libertate pentru că nu pot decât să ies pe hol de trei ori pe zi, când îmi iau mâncarea adusă de club. Clubul a făcut maximum pentru noi, nu ai ce să reproşezi.
Aici sunt şi trei jucători, primii trei căpitani ai echipei, plus tot staff-ul. Le-au adus două biciclete pentru cardio, nişte gantere, au încercat să pună la dispoziţie tot ce e necesar, adică să faci tot ce se poate face", a povestit Șumudică la Digi Sport.
Marius Șumudică a plâns la plecarea din țară
Marius Șumudică a plecat cu lacrimi în ochi spre Turcia, acolo unde a intrat direct în carantină.
Antrenorul a plecat de pe aeroportul Băneasa, cu un avion privat, alături de jucătorul său de la Gaziantep, Alexandru Maxim. ”Am plâns când am plecat de acasă”, a dezvăluit Șumi.
- Marius Șumudică a fost cazat într-un cămin studențesc
- Antrenorul a dezvăluit că are condiții bune în izolare
- Șumudică a plecat cu ochii în lacrimi din România
- Inter Club d'Escaldes - FCSB e în direct pe Antena 1 şi live în AntenaPLAY (15 iulie, 21:30)
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Unde îşi va continua cariera Ianis Hagi. Giovanni Becali a dat detalii de la negocieri: “E un club important”
- Mircea Rednic pregăteşte lovitura verii! Fostul jucător de la Dortmund şi Atletico Madrid, la Standard Liege
- Scoţienii nu au milă de Ianis Hagi! Reacţie dură după ce s-a aflat că ar putea reveni la Rangers
- Anunțul momentului despre transferul lui Andrei Rațiu! O echipă de top din Bundesliga negociază mutarea
- Edin Dzeko a semnat cu Fiorentina! Adversarul României, din drumul spre World Cup 2026, a fost prezentat oficial