Prețul unei nopți de cazare pentru camera în care va fi izolat antrenorul în următoarele 14 zile este de 85 de euro. Clubul din Bănie va achita astfel peste o mie de euro pentru cele două săptămâni de carantină ale lui Bergodi.
La același hotel din Craiova, se află deja în izolare și portarul Mirko Pigliacelli, în timp ce un alt jucător, Gustavo, a ajuns la finalul celor două săptămâni de izolare.


Oltenii s-au testat de coronavirus
Universitatea Craiova nu face economii nici măcar în această perioadă. Mihai Rotaru a cumpărat deja teste pentru coronavirus și și-a verificat toți jucătorii.
"Am cumpărat ce a fost nevoie și am făcut testarea. Acum așteptăm rezultatul testelor. Dar am făcut totul în nume propriu, nu a existat altcineva care să ne ajute, de exemplu Liga. Cred că în două zile primim rezultatul", a declarat Mihai Rotaru, în exclusivitate pentru AntenaSport.
- Cristiano Bergodi va avea tot confortul în cele două săptămâni de izolare
- Hotelul în care va fi cazat italianul este unul de patru stele
- Jucătorii Craiovei au fost deja testați de COVID-19
- Play-off-urile din NHL şi NBA sunt exclusiv în AntenaPLAY
- Campionatul Mondial de hochei e live în AntenaPLAY (15-31 mai)
- Scandal imens! Un bărbat ar fi bătut o fotbalistă după ce a intrat peste colegele ei când se schimbau în vestiar
- Valeriu Iftime dinamitează meciul cu FCSB. Declaraţia care îi va enerva teribil pe fanii bucureşteni
- Fostul jucător de la FCSB, dorit de Dinamo, s-a decis şi semnează
- Răsturnare de situaţie! Pancu spune că are o altă variantă, în afară de Rapid
- CFR Cluj a realizat primul transfer! Jucătorul cu origini româneşti a semnat
































