În condițiile date, chiar dacă CFR va putea juca cele trei partide pe care le mai au, fostul șef de la LPF susține ca cei de la Craiova sunt favoriți în lupta la titlu.
Dragomir: "Cu CFR n-a fost în regulă"
"Cu CFR n-a fost în regulă. Cineva a vrut să le bage bețe în roate sau altceva a fost acolo! Craiova e aproape de titlu, 65-70 la sută Craiova e campioană.
Are de partea ei și meciul egal cu CFR-ul. Dar poate și pierde, clujenii sunt odihniți. Va juca mai bine, o să vedeți. Tare mă tem că Universitatea Craiova nu bate CFR-ul. Dar are și avantajul meciului egal", a declarat Dumitru Dragomir la Digi Sport.
Campioana ar urma să joace în această seară restanța cu Botoșani, asta dacă rezultatele tuturor testelor vor fi negative.
- CFR a fost lovită din plin de Covid-19
- Ardelenii se luptă cu Craiova la titlu
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Marius Ştefănescu, o nouă ofertă din România: “Va dori să meargă în prima ligă”
- Ianis Hagi, integralist în Alanyaspor – Galatasaray 1-2. Ce șanse are echipa românilor să meargă mai departe
- Afacerea în care Adrian Mititelu a pierdut 40 de milioane de euro: “Ştiu că vi se pare o nebunie”
- “Mi-am vândut tot ce aveam”. Sacrificiul imens făcut de jucătorul pe care FCSB plătea 1 mil. €. Ce face acum
- Prăbuşire totală pentru fostul jucător al lui Dinamo, ce a marcat împotriva lui FCSB! Cu cine a ajuns să semneze


































