Închide meniul

EXCLUSIV | Damjan Djokovic se face sultan! Licitaţie între Şumudică şi Petrescu. Azi se ia decizia

Antena Sport Publicat: 20 ianuarie 2021, 10:55

Comentarii
EXCLUSIV | Damjan Djokovic se face sultan! Licitaţie între Şumudică şi Petrescu. Azi se ia decizia

Damjan Djokovic pleacă în Turcia

Echipa lui Şumudică a intrat în cursă, asta după ce jurnalistul Burak Zihni anunţa ieri că agentul mijlocaşului de 1.6 milioane de euro s-a întâlnit deja cu oficialii grupării preluate de Dan Petrescu.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

CFR Cluj cere 700.000 de euro pentru Damjan Djokovic

Campioana cere 700.000 de euro pentru mijlocaşul croat de 30 de ani. Interesant este faptul că Damjan a mai fost aproape de Turcia în două rânduri, atunci când a fost dorit de Basaksehir şi Gaziantep.

Djokovic este dorit neapărat de Dan Petrescu, iar turcii îl aşteaptă cu un salariu greu de refuzat: 500.000 de euro până la finalul sezonului. Djokovic este triplu campion cu CFR.

Damjan Djokovic a adunat 25 de meciuri în toate competiţiile acestui sezon şi a ajuns la Cluj în 2017, după despărţirea de Rijeka. Alături de ardeleni, el şi-a trecut în cont trei titluri şi o Supercupă a României.

Reclamă
Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Pe cine vrei selecţionerul României?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
18:37
Scandal în privinţa biletelor la World Cup 2026. FIFA, criticată pentru organizare
18:04
Kylian Mbappe, verdict despre lupta pentru Balonul de Aur: “Nu pot câștiga în acest an!”
17:55
Neluțu Sabău a sărit în apărarea lui Mircea Lucescu, după ultimele meciuri ale naționalei: “Ar trebui să-l asculte”
17:48
“Va redeveni o forţă”. Zeljko Kopic, mesaj uriaş pentru fanii lui Dinamo. Ce a spus despre viitorul echipei
17:42
VIDEOIslam Slimani a semnat cu CFR Cluj! Algerianul, prezentat într-un mod spectaculos
17:13
VideoAntenaSport Update. Cele mai tari ştiri ale zilei de 11 septembrie
1 “Mereu e Mitriţă de vină” Fostul jucător al Universităţii Craiova a răbufnit după Cipru – România 2-2! 2 EXCLUSIV„Dă-mi 3.000 de euro și fac un penalty!” Patronul străin care dă cărțile pe față despre blaturile din România 3 “Ne-am înţeles” Marius Şumudică şi-a anunţat revenirea pe banca tehnică! Unde va antrena 4 EXCLUSIVJucătorii şi conducerea FRF şi-au ales favoritul, dacă Mircea Lucescu îşi va da demisia de la naţionala României 5 FRF avea 3 soluţii pentru înlocuirea lui Mircea Lucescu de la naţionala României! Care era varianta de urgenţă 6 Gigi Becali a anunţat care e antrenorul care ar trebui să preia România în locul lui Mircea Lucescu: “E cel mai bun”
Citește și