Fostul șef de la LPF susține că nu a mai vorbit cu el de mult timp.
”Nu știu ce se întâmplă cu el. Nu am mai vorbit de mult timp cu el. A dispărut așa, ca măgarul în ceață :))”, a fost reacția lui Dragomir, izbucnind în râs, întrebat fiind ce se mai întâmplă cu Gigi Becali și dacă mai știe ceva de el.
”Chiar săptămâna trecută am vorbit cu Gigi, dar nu am vorbit de ce nu mai apare”, a spus și Ioan Andone.
Gigi Becali a decis să iasă din viața publică
Contactat de AntenaSport, în urmă cu câteva săptămâni, finanțatorul FCSB a explicat că nu mai dorește să apară în viața publică și susține că nu se mai uită nici la televizor.
”Eu nu am televizor. Nu mă mai uit la televizor, nu știu despre ce vorbiți. Nu mai vorbesc cu nimeni. Nu îmi mai place”, a spus Becali la timpul respectiv.
- Gigi Becali a ieșit din viața publică
- Dragomir s-a amuzat pe această temă
- Ce spune Ioan Andone de ”dispariția” lui Becali din viața publică
- Play-off-urile din NHL şi NBA sunt exclusiv în AntenaPLAY
- Campionatul Mondial de hochei e live în AntenaPLAY (15-31 mai)
- Răspunsul direct al lui Cosmin Olăroiu când a fost întrebat despre venirea la echipa naţională
- Hermannstadt i-a decis soarta lui Dorinel Munteanu chiar înainte de returul barajului cu FC Voluntari
- OUT de la Universitatea Craiova, după doar 36 de zile la club
- Marea confesiune a lui Mihai Rotaru despre investiţiile de la Universitatea Craiova: “E real”
- Victor Piţurcă, verdict neaşteptat înainte de Dinamo – FCSB: “Un mic avantaj”































