"Păi eu pot să cred că un om poate să facă ce a făcut Bălgrădean. Eu nici acum nu pot să cred aşa ceva. Ce poţi să faci în situaţii din astea?
Dacă nu venea la Marriott o persoană să-mi spună, eu îl lăsam să apere şi cu CFR-ul", a spus Becali, pentru AntenaSport.
Rotaru l-a ironizat pe Becali după plecarea lui Bălgrădean
Rotaru l-a ironizat pe Becali susţinând că acesta nu ştia de faptul că Bălgrădean semnase de o lună cu CFR.
"Primul moment când Bălgrădean le-a fost suflat de sub nas și ei nu știau că era suflat de o lună de zile și în momentul acela cred că vestiarul lor s-a destabilizat și repet de fapt chiar îmi cer scuze că nu e problema noastră să discutăm problemele FCSB-ului", a spus Rotaru, recent.
Becali "a luat foc" în momentul în care a auzit că Bălgrădean semnase cu CFR şi l-a acuzat pe acesta de non combat la partida cu Botoşani.
- Gigi Becali critică un fost jucător
- Mihai Rotaru l-a ironizat pe patronul celor de la FCSB
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- Daniel Pancu cere măsuri aspre în scandalul pariurilor de la Păulești: „Privare de libertate”
- Fostul atacant de la FCSB, adus în fața Comisiei de Integritate a FRF, după scandalul pariurilor de la Păulești
- Patru persoane reținute în dosarul blaturilor din Liga a 3-a. Fostul jucător de la FCSB e și el pe listă
- Reacția primarului din Păulești după apariția scandalului de meciuri trucate în Liga a 3-a. Mesaj ferm transmis
- Cine este Gabi Matei, jucătorul vizat în dosarul blaturilor din Liga a 3-a? FCSB îl vedea o mare speranță


































