Harlem Gnohere a revenit în România, însă Vintilă îl poate folosi la antrenamente abia după 14 zile. Francezul a intrat direct în carantină. Gnohere se află printre cei 6 jucători băgaţi de Gigi Becali în şomaj tehnic.
Gnohere l-a atacat pe Gigi Becali: "Alzheimer, boala progresivă care distruge memoria"
Harlem Gnohere a lansat un atac fără precedent la adresa lui Gigi Becali. Atacantul franceu l-a corectat printr-un mesaj extrem de dur pe Becali, care susţinea că înţelegere cu Gnohere expiră pe 30 iunie.
”Boala Alzheimer. Boala progresivă care distruge memoria și alte funcții mentale importante. Conexiunile neuronale și neuronii de asemenea se degradează și mor, ceea ce se traduce prin distrugerea memoriei și alte funcții mentale importante”, a scris Harlem Gnohere pe Instagram.
Becali a decis să suspende contractele jucătorilor pe care nu îi mai dorește la echipă, iar ceilalți au trebuit să renunțe la 50% din salarii pe perioada stării de urgență. În iarnă, Harlem Gnohere a fost aproape să fie transferat la Al Ahly Cairo pentru 800.000 de euro.
- Harlem Gnohere a revenit în România
- Atacantul francez a intrat în carantină
- Gnohere se află în conflict cu Gigi Becali
- Inter Club d'Escaldes - FCSB e în direct pe Antena 1 şi live în AntenaPLAY (15 iulie, 21:30)
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- Reacţia lui Dan Petrescu după ce a intrat pe noul stadion din Ghencea: “Am fost şocat”
- Darius Olaru, despre meciurile FCSB-ului din Ghencea: “E cumva ciudat. Parcă mă simt mai mult acasă pe Arenă”
- Revenire importantă la FCSB, înainte de Supercupa României. Anunțul lui Mihai Stoica: “Poate juca”
- Gigi Becali a plătit o sumă importantă pentru a-l aduce la FCSB, iar acum e aproape să semneze în Liga a 3-a
- Adrian Mititelu „a tunat și fulgerat” după ce FCU Craiova a fost depunctată: “Abuz în serviciu! Fac plângere”