Conform lui Balint, lucrurile vor începe să se miște încă din iarnă, când la echipă vor fi aduși mai mulți jucători. Fosta glorie a roș-albaștrilor susține că oamenii de afaceri se vor implica în momentul în care echipa se va muta pe noul stadion.
Gabi Balint: ”Sunt niște oameni care se pregătesc să preia acest club”
”Eu știu niște lucruri, deja se întâmplă și se pregătesc niște lucruri în spate, dar nu pot spune nimic, pentru că sunt neoficiale. Sunt niște oameni care se pregătesc să preia acest club, dar să avem răbdare!
Sunt vești bune, sunt oameni foarte cunoscuți, să zicem și legende ale Stelei. E un grup de oameni care vor să facă lucrul ăsta, mai ales că echipa se va muta pe stadionul ei, unde va fi extraordinar”, a declarat Gabi Balint pentru națiunea stelistă.
În acest moment, Steaua ocupă prima poziție în Liga 3-a, seria 4, cu 23 de puncte. Militarii sunt urmați de echipa lui Gigi Becali, FCSB 2, care are 21 de puncte acumulate după 9 runde.
- Steaua este lider în Liga 3-a, seria 4
- Când se vor implica noii investitori
- WTT Champions Yokohoama 2026 se vede în AntenaPLAY (4-9 august)
- AC Milan - Inter, e pe 5 august, de la ora 14:05, în AntenaPLAY
- Jurnal Antena Sport | Îl plâng toți dinamoviștii
- „De el depinde! Mai are și un patron…” Mesaj pentru Târnovanu de la un fost portar de la FCSB
- Noul stadion Dinamo ar putea găzdui o finală de cupă europeană: „Am discutat cu Lupescu”
- Dorinel Munteanu i-a desființat pe cei de la Hermannstadt: „Investitori de carton”
- Edi Iordănescu a făcut anunțul despre viitorul său. Ce spune despre o posibilă revenire în Liga 1

































