”Am cerut pe Man 20 de milioane, dar dacă mi-ar da pe Man acum 10 milioane, l-aș da. Cer 15 la negociere, dar l-aș da, vă zic doar vouă secretele mele. Te descurajează puțin criza, nu mai ai putere la negociere.
Becali: Dennis Man pleacă și pe 10 milioane de euro
Cel mai bine e să aștepți până în vară când încep transferurile. Eu am dat în Anglia, zilele trecute, ofertă către două echipe că se poate negocia pentru 15 milioane pentru Man, iar Coman pentru 9 milioane și 60%, în America", a spus Becali, la PRO X.
Atalanta este echipa despre care presa internațională a scris că poate pune pe masă o ofertă de 10 milioane de euro pentru Dennis Man. Becali a refuzat deja 7 milioane, de la Feyenoord.
De partea cealaltă, Orlando City oferă 9 milioane de euro pentru Florinel Coman, jucător cu care americanii s-au înţeles deja pentru un contract pe 3 ani şi jumătate.
- Gigi Becali îl vinde pe Dennis Man și pentru 10 milioane de euro
- Florinel Coman are ofertă de la Orlando City
- Becali a refuzat o ofertă de la Feyenoord pentru Man
- Sezonul din NBA se vede exclusiv în AntenaPLAY, începând cu 26 octombrie
- Aplicaţia Antena Sport poate fi descărcată gratuit acum din AppStore şi GooglePlay
- 10 minute de haos la finalul partidei Botoșani-Farul! S-a dictat penalty, apoi a fost anulat la VAR!
- Florin Gardoș, mesaj dur după ce soţia lui Laurențiu Popescu a plâns în tribună, la meciul cu Sănătatea: “Poate ar fi bine…”
- Cu ce echipă a semnat Patrick Petre: “Bine ai venit!”
- Finala Stelei de Cupa Campionilor, ștearsă complet pe aplicația UEFA. Haos total și pe site
- Ilie Stan depune plângere penală împotriva CJ Buzău. El și jucătorii își cer banii, după ce Gloria s-a desființat

































