Rușii de la sport24.ru susțin că Man ar trebui să fie înlocuitorul lui Aleksey Miranchuk, jucător aflat pe lista lui Manchester United și cotat la 20 de milioane de euro.
Astfel, Lokomotiv ar avea bugetul necesar pentru a cheltui cel puțin 10 milioane de euro pentru jucătorul de la FCSB.
Anamaria Prodan pleacă la Monaco
Anamaria Prodan pleacă în Principat pentru a obţine un salariu cât mai bun pentru atacantul de 21 de ani cotat la 5 milioane de euro de nemţii de la Transfermarkt.
Monaco e dispusă să ofere 10 milioane de euro plus bonusuri de performanţă pentru atacantul roş-albaştrilor. Astfel, suma s-ar apropia de cea cerută de Gigi Becali.
- Dennis Man e cotat la 5 milioane de euro
- Gigi Becali cere 15 milioane pe Dennis Man
- Franţa - Anglia, finala mică a Campionatului Mondial, e duminică, de la ora 00:00, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Spania - Argentina, finala Campionatului Mondial 2026 e duminică, de la ora 22:00, live pe Antena 1 şi AntenaPLAY
- Flavius Stoican revine pe bancă, după despărțirea de Farul: „Sunt apreciat de acești oameni”
- Gicu Grozav, disputat de două echipe care vor promovarea în noul sezon
- Destinaţie surprinzătoare pentru jucătorul crescut de Steaua şi Rapid
- Ionel Ganea a revenit în fotbal după 5 ani! Decizia luată de acesta după drama petrecută în urmă cu un an
- Ce echipă va avea Iaşiul şi în ce ligă va activa după ce Poli a ajuns în situaţie de faliment!
































