Restul de 400.000 de euro ceruţi de Ionuţ Negoiţă pentru 82% din clubul Dinamo urmează să fie viraţi către SC Dinamo 1948 SA, anunţă Prosport.
Spaniolii vin în România să cumpere clubul Dinamo
Melero Marin va sosi în România alături de investitorii care vor să cumpere clubul din Ştefan cel Mare. Aceştia vor ajunge la Bucureşti, până la finalul lunii iunie.
Următorul pas pe care îl pregătesc ibericii este cumpărarea acţiunilor deţinute de suporterii din proiectul "Doar Dinamo Bucureşti".
Mohammad Murad, un afacerist din România cu origini libaneze a anunţat că este dispus să investească la Dinamo. Totuşi, negocierile între acesta şi Negoiţă au picat rapid.
- Spaniolii au virat 100.000 de euro în conturile clubului Dinamo
- Ibericii vin în România să cumpere clubul de la Ionuţ Negoiţă
- NBA și NHL se văd live exclusiv în AntenaPLAY
- Liga Campionilor Asiei şi Liga Campionilor Asiei 2 sunt live în AntenaPLAY
- O fostă câștigătoare a Cupei României, exclusă din campionat. A apelat la un gest gândit și de Gigi Becali
- Marius Ştefănescu, o nouă ofertă din România: “Va dori să meargă în prima ligă”
- Ianis Hagi, integralist în Alanyaspor – Galatasaray 1-2. Ce șanse are echipa românilor să meargă mai departe
- Afacerea în care Adrian Mititelu a pierdut 40 de milioane de euro: “Ştiu că vi se pare o nebunie”
- “Mi-am vândut tot ce aveam”. Sacrificiul imens făcut de jucătorul pe care FCSB plătea 1 mil. €. Ce face acum
































